Other lots in this auction
-
#383Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté pour douze personnes avec des couteaux, des fourchettes, des cuillères, des cuillères à café et une louche. Il manque trois fourchettes. Nous ajoutons trois cuillères françaises en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#473Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor met langlevenstekens op florale achtergrond.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc avec signes de longévité sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#138Een sierstuk in art-nouveaustijl met een aardewerken schotel onder een vaas, versierd met een meerkleurig bloemendecor in bronzen staander, versierd met een vrouwenfiguur.
Pièce décorative de style Art nouveau avec un plat en terre cuite sous un vase, orné d'un décor floral multicolore sur un support en bronze, orné d'une figure féminine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#663Een lot antieke landmetersbenodigdheden met o.a. verrekijkers meters en meetinstrumenten.
Un grand nombre de fournitures d'arpentage antiques, y compris des jumelles, des compteurs et des instruments de mesure.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#417Een Dongsong bijltje. Vietnam, +/- 300 v.c.
Une hache Dongsong. Vietnam, +/- 300 avant JCNo longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#414BarbieGreat eras; French lady. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques, dame française. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#416Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 141 x 66 & 202 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een oude slee, twee paar oude ijsschaatsen en een paar oude skilatten.
Un vieux traîneau, deux paires de vieux patins à glace et une paire de vieux skis.No longer availableDim. 90 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#351Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Parabole de la mort. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#496NainPerzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 180 x 108 cmEstimate: € 100 / 120


