#170Een 18 K geelgouden schakelketting.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d’un dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#404BarbieGreat eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#416Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
#66Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#76Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
#541Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.
#333Een gietijzeren weegschaaltje met messingen schalen. inclusief gewichten.
#206Een paar piëdestals met wortelnootfineer in art decostijl.
Une paire de piédestaux Art Déco en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 80 x 40 x 4 cmEstimate: € 260 / 280 -
#104“Schepen voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires devant la rade d'Anvers à la rive gauche. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Goebel, Germany“Schülerin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.81 2/0. Onderaan gemerkt.
#288Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
Un lot de huit carreaux de faïence ancienne aux décors variés.No longer availableDim. 16 x 16 en 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 200