#296Een decoratieve mandoline, barstjes aan de rand van het klankgat. Versierd met ingelegde bloemen.
#190J. Libras“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd gedateerd ‘74.
#57Een lot van 2 Aziatica bronzen olielampjes.
A lot of 2 Asian bronze oil lamps.No longer availableOnline onlyDim. 15 & 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#85Een set van drie aardewerken ‘Decor Moustiers’ borden, waarvan één paar.
#146Een Afrikaans olifantenmasker. Met sporen van polychromie.
#17Een wandlampje met een glas-in-lood kapje in Tiffany stijl.
A wall lamp with a stained glass shade in Tiffany style.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#191Een paar opaline glazen vaasjes.
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#101Een lot bestaande uit 3 Aziatisch brons gepatineerde Dewi beelden.
A lot consisting of 3 Asian bronze patinated Dewi statues.No longer availableOnline onlyDim. 20 & 18 & 15 cmEstimate: € 60 / 90 -
#195Henry DeanEen grote glaspasta vaas met rode spikkels.
#266Johan Janssens“Als de hei bloeit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Joh Janssens en gedateerd 1976.
"When the heather blooms", a painting, oil on panel, signed by Joh Janssens and dated 1976.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 48 cmEstimate: € 20 / 30