Other lots in this auction
-
#638Een oude messingen obus met kop.
Un vieux obus en laiton avec tête.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#601Een verzilverd metalen dienblad mt opengewerkte rand.
Un plateau en métal argenté avec bord ajouré.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#430Jurjen FonteinPeriod: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nu allongé. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 200 / 300 -
#521Een gesculpteerde groep van Chinees jade. Op gesculpteerde houten sokkel.
Un groupe sculpté en jade chinois. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#306Een piëdestal van getorst en gedraaid eikenhout.
Un socle en chêne torsadé et tourné.No longer availableDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144“De drinkebroer”. Olieverf op paneel van een kastdeurtje. Vlaamse school, XIXe eeuw.
Le frère buveur. Huile sur panneau d'une porte de placard. Ecole flamande, XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 42 cm (geheel)Estimate: € 160 / 180 -
#21Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75 / 90 -
#78Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#19Frans Van Immerseel“Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 100 -
#332Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
Deux gravures encadrées de l'US Navy, début du 20e siècle.No longer availableDim. 20 x 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#368Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Etude voor Martine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017.
Etude pour Martine. Huile sur toile. Signée et datée 2017.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#79“Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’
Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 60 / 80

