Similar lots by type
-
#328
“Kunst in België”, twee kunstboeken in een stofmap.
« Art in Belgium », deux livres d'art dans une pochette anti-poussière.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#338
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#253
‘Albums de Croÿ’. J.M. Duvosquel. Ed. Gemeentekrediet 1985 - 1996. Delen I tot en met XXV Franstalig, drie Nederlandstalige volumes met betrekking tot de eigendommen De Croÿ in Vlaanderen. Hardcovers met stofomslag in zeer goede staat. Bijgevoegd drie uitgaven: “Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ”; “Een stad en een geslacht, Leuven & Croÿ” & “Abbayes et Collegiales entre Sambre et Meuse”.
'Albums de Croÿ'. J.M. Duvosquel. Éd. Crédit communal 1985 - 1996. Volumes I à XXV en français, trois volumes en néerlandais relatifs aux propriétés De Croÿ en Flandre. Couvertures rigides avec jaquette en très bon état. Ci-joint trois éditions : « Monastères Bénédictins et Cisterciens dans les Albums de Croÿ » ; « Une ville et une génération, Louvain & Croÿ » & « Abbayes et Collégiales entre Sambre et Meuse ».No longer availableEstimate: € 750 / 1000 -
#309
Een kleefalbum met diverse prenten. XIXe eeuw.
Un album aux collants avec divers tirages. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#628
Een lot Engelse boeken:- “The book of the horse”. S. Sidney. Ed. Cassel & company. - “The Queen’s London”. Ed. Cassel & Company, 1896.- “The art journal of the industry of all nations”. 1851.
Beaucoup de livres en anglais : - « Le livre du cheval ». S. Sidney. Éd. Cassel & compagnie. - "Le Londres de la Reine". Éd. Cassel & Company, 1896. - « La revue d'art de l'industrie de toutes les nations ». 1851.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#199Delville
“Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.
"Prométhée". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque. Plaque intérieure datée de 1907.No longer availableDim. 73 x 44 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#495
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250 / 400 -
#596
Een grijsgepatineerde ronde tafel met opklapbaar blad.
Une table ronde au fini gris avec un plateau abattant.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 260 / 280 -
#262Alan Walters
“Herfstwandeling”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Promenade d'automne". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#538
Een vintage designlamp met basis en bol van oranje en wit Muranoglas. In de stijl van Mazzega door Carlo Mason.
Une lampe design vintage avec base et sphère en verre de Murano orange et blanc. Dans le style de Mazzega de Carlo Mason.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 550 -
#333
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#311Boch Frères Keramis
Een klein bol aardewerken vaasje met meerkleurig Perzisch decor. Vorm 1001, decor 69. Initialen F.D. Gemerkt.
Petit vase sphérique en faïence à décor persan polychrome. Forme 1001, décor 69. Initiales FD Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 45 / 50 -
#675
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#673
Een lot van zeven stuks porselein, biscuit e.a.. Een jonge vrouw met kruik van kleurloos biscuit. Een verguld koperen schemerlampje met een porseleinen vogeltje. Een grote kop en schoteltje (Limoges, versierd door Le Talec, Paris), een theekopje en schoteltje (Meissen). Een groepje met koe en kalf van speksteen (China).
Lot de sept pièces en porcelaine, biscuit et autres. Une jeune femme avec une cruche de biscuit incolore. Une lampe de table en cuivre doré avec un oiseau en porcelaine. Une grande tasse et soucoupe (Limoges, décoré par Le Talec, Paris), une tasse à thé et soucoupe (Meissen). Un groupe avec une vache et un veau en stéatite (Chine).No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#426
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60