#258Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 11 bt ms - neck; Vuile etiketten
No longer availableOnline only -
#114Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
#306Domaine de Saint Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.O. 1997 aantal: 2 bt.
#212Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1971 aantal: 6 bt. ls - ts
#162Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. 1967 aantal: 12 bt. Vuile etiketten, één etiket los
#16Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
#137Ch. Moulin des Graves A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 1964 aantal: 12 bt. ls - base neck; vuile etiketten
#174Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 9 bt. ms - ts
#167Ch. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1967 aantal: 4 bt. ms - ts; vuile etiketten
#264Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 12 bt base neck - neck; vuile etiketten
#127Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1944 aantal: 1 bt ms
#113Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer availableOnline only