#332Ch. La Borie A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer availableOnline only -
#277Lot rode bordeaux
1979 aantal: 8 bt.
Ch. Canuet A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1979 aantal: 4 bt.
Ch. Bellevue A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 2 bt.
Ch. de Ferrand A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1979 aantal: 1 bt.
Ch. de Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 1 bt.
#318Burg Layer Schlosskapelle Müller-Thurgau Q.m.P. Nahe - Kabinett Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1999 aantal: 10 bt.
#365Ch. Vrai Canon Bouché A.C. Canon Fronsac
M.C. 2006 aantal: 9
#117Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt enkele vuile/beschadigde etiketten
#16Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
#418Fita da Fitapreta I.G. Alentejano Reserva M.O. O.D. 2015 aantal: 6
#415Oppenheimer Schloss Müller-Thurgau Kabinett
Jakob Gerhardt, Nierstein M.O. 2015 aantal: 6 bt.
#359Ch. Caroline A.C. Moulis en Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 Mag.
#42Lot witte Bordeaux
aantal: 4 Bt.
Fleur de Cros A.C. Loupiac
M.C. 1990 aantal: 1 Bt.
Fleur de Cros A.C. Loupiac
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
Clos Labère A.C. Sauternes
M.P. 1994 aantal: 1 Bt.
Comte de Saint-Clair A.C. Sauternes
M.O. 1997 aantal: 1 Bt.
#292Ch. Pedesclaux A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 2 Bt. neck
#122Michel Bahuchet Brut A.C. Champagne Premier Cru
M.P. 0 aantal: mag.
No longer availableOnline only