#328Ch. Léoville Barton A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1999 aantal: 4
No longer availableOnline only -
#332Ch. La Borie A.C. Bordeaux
M.C. 2000 aantal: 6 Bt.
#398Ch. Ollieux Romanis A.C. Corbières Boutenac
M.C. O.D. 2012 aantal: 6 bt.
#380Ch. de Chantegrive ‘Cuvee Caroline’ A.C. Graves
M.C. 2009 aantal: 10
#305Caliterra D.O. Central Valley
M.P. O.D. 1996 aantal: 12 bt.
#39Lot rode wijn
aantal: 14 bt
Kay I.G.T. Corvina Veronese Sartori, Negrar M.O. 2009 aantal: 5 bt
Vigneti di Ca Nova D.O.C. Bardolino Classico Sartori, Negrar M.O.
aantal: 9 bt
#66Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt.
Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 1999 aantal: 1 bt.
Ch. Haut-Bages Libéral A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 2002 aantal: 1 bt. Zeer lichte vochtschade aan etiket
#122Michel Bahuchet Brut A.C. Champagne Premier Cru
M.P. 0 aantal: mag.
#16Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
#223Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1972 aantal: 5 bt. ms-ts
#145Ch. Bellevue A.C. St-Emilion Grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur
1966 aantal: 12 bt. ms - ts; enkele vuile en beschadigde etiketten.
#281Ch. Ponteilh Monplaisir A.C. Graves
M.C. 1982 aantal: 7 bt. neck
No longer availableOnline only