#61
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Bel Air A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1990 aantal: 7 bt
Ch. Bertrand Braneyre A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1997 aantal: 1 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#135
Lot rode bordeaux
1964 aantal: 10 bt. Enkele vuile etiketten
Ch. de Carillon A.C. Côtes Fronsac F.J.v.Spaandonk, Oudenbos - Roosendaal
1964 aantal: 4 bt. ms
Ch. Moulin des Graves A.C. St-Emilion
M.C. 1964 aantal: 3 bt. ms
Ch. Bellegrave A.C. Pauillac
M.C. 1964 aantal: 1 bt. ls
Ch. La Tessonnière A.C. Médoc F.J.v.Spaandonk, Oudenbos - Roosendaal M.C. 1964 aantal: 1 bt. ms
Ch. Laroze A.C. St-Emilion Grand cru classé F.J.v.Spaandonk, Oudenbos - Roosendaal
1964(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#274
Ch. de Portets A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 11 bt. ls - ts
#156
Ch. Chaigneau A.C. Lalande-de-Pomerol M. Guillon à Néac M.O. 1967 aantal: 8 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 € -
#397
Cersius A.C. Coteaux du Libron Les Vignerons de Cers Portiragnes M.P. O.D. 2012 aantal: 6
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#72
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt.
Ch. Le Caillou A.C. Pomerol Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur
1967 aantal: 7 bt. ls - ms
Ch. Bourseau A.C. Lalande-de-Pomerol Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur
1967 aantal: 3 bt. ms - ts
1966 aantal: 2 bt. ms - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 € -
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. O.D. 2005 aantal: 6 Mag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 132.00 € -
#252
Ch. de Portets A.C. Graves
M.C. O.D. 1975 aantal: 12 bt. ms - base neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 € -
#113
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#264
Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 12 bt base neck - neck; vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#166
Ch. Angludet A.C. Margaux
M.O. 1967 aantal: 3 Bt. ms
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#292
Ch. Pedesclaux A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 2 Bt. neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €