#394Clos Floridene A.C. Graves Denis Dubourdieu Domaines M.P. O.K. 2011 aantal: 12 bt
No longer availableOnline only -
#129Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 1 bt M.S. Zakkende kurk, vaag etiket
#113Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
#47Lot rode bordeaux
aantal: 5 bt.
Ch. Bouzy la Maréchale A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt. ts
Ch. Les Cambrochets A.C. Premières Côtes de Blaye
M.C. 1994 aantal: 1 bt. neck
Ch. de Montahut A.C. Fronsac
M.C. 1996 aantal: 1 bt. neck
Grand Roc A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1996 aantal: 1 bt. base neck
Ch. Saint-André A.C. Montagne-St-Emilion
M.O. 1996 aantal: 1 bt. neck
#50Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt.
Ch. Maucamps A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1993 aantal: 3 bt.
Ch. Samion A.C. Montagne-St-Emilion Cru bourgeois M.C. O.K. 1996 aantal: 2 bt.
Ch. Grand-Jour A.C. Côtes de Bourg
M.C. O.K. 1998 aantal: 2 bt.
#169Ch. Batailley A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1967 aantal: 4 bt. ms - ts; vuile etiketten
#3Lot witte wijn
aantal: 12 bt.
Ch. La Lagune A.C. Entre-Deux-Mers Cordier, Bordeaux - Fourcroy, Bruxelles M.O. 1971 aantal: 1 68 cl
Domaine des Baumard A.C. Savennières Grafé - Lecocq & Fils M.D. 1979 aantal: 1 bt.
Muscadet Saint-Clément A.C. Muscadet Sèvre et Main A. de Bascher - Chateau La Berrière M.C. 1993 aantal: 1 bt.
Ch. Haut Bertinerie A.C. Premières Côtes de Blaye
M.C. 1993 aantal: 1 bt.
Domaine Terres Blanches A.C. Coteaux d’Aix en Provence
M.P(..)
#268Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 bt ms - neck
#362Marqués de Caro Blanco Alto Turia D.O. Valencia Cherubino Valsangiacomo, Chiva M.O. 2006 aantal: 13 bt
#286Ch. Le Manoir A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. O.K. 1985 aantal: 12 bt.
#202Ch. Pichon-Lalande A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 bt. ms - ts
#217Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 Mag. ms
No longer availableOnline only