#320
Weilerer Klostergarten Q.m.P. Nahe - Kabinett Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. O.D. 1999 aantal: 12 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#274
Ch. de Portets A.C. Graves
M.C. 1978 aantal: 11 bt. ls - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#163
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. 1967 aantal: 12 bt. Vuile etiketten, enkele etiketten los
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#202
Ch. Pichon-Lalande A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 2 bt. ms - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 125.00 € -
Peyrou A.C. Terrasses du Larzac - Coteaux du Languedoc
M.P. O.D. 2010 aantal: 5 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#257
Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 10 bt base neck - neck; vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 € -
#132
Ch. Bel Orme Tronquoy de Lalande A.C. haut-Médoc
1959 aantal: 7 bt. ms - ts; vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 € -
#277
Lot rode bordeaux
1979 aantal: 8 bt.
Ch. Canuet A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1979 aantal: 4 bt.
Ch. Bellevue A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 2 bt.
Ch. de Ferrand A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1979 aantal: 1 bt.
Ch. de Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 1 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#372
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2007 aantal: 12 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 335.00 € -
#117
Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt enkele vuile/beschadigde etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#53
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt.
Ch. Millet A.C. Graves Grand cru exceptionnel Verlinden, ‘s hertogenbosch M.C. O.D. 1978 aantal: 5 bt. ms; resten van zijdepapier
Connetable A.C. St-Julien Cordier à Bordeaux M.C. 1979 aantal: 3 bt. base neck - neck
Ch. Monbousquet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1979 aantal: 1 bt. base neck
Ch. Cantenac-Brown A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 1 bt. base neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 € -
#251
Ch. Capet A.C. St-Emilion grand cru Decoux - Lagoutte à St-Hippolyte M.C. 1975 aantal: 13 bt. ts - base neck
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €