#48Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt.
Ch. Moncets A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1964 aantal: 1 bt. ts
Clos Valentin A.C. St-Emilion
M.C. 1966 aantal: 1 bt. ts
Ch. des Hautes Rouzes A.C. Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 bt. ts
Ch. La Croix-St.-André A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1969 aantal: 1 bt. base neck
Ch. Langoa Barton A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 1978 aantal: 1 bt. ms
Ch. Peyredon Lagravette A.C. Listrac-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 (..)
No longer availableOnline only -
#61Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Bel Air A.C. Bordeaux Supérieur
M.B. 1990 aantal: 7 bt
Ch. Bertrand Braneyre A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1997 aantal: 1 bt
#174Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 9 bt. ms - ts
#166Ch. Angludet A.C. Margaux
M.O. 1967 aantal: 3 Bt. ms
#140Lot rode bordeaux
1966 aantal: 9 bt.
Ch. de Pressac A.C. St-Emilion
M.C. 1966 aantal: 5 bt. ts
Ch. La Tour Bellegrave A.C. Haut-Médoc
M.C. 1966 aantal: 2 bt. ts - base neck
Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 1966 aantal: 1 bt. ms
Ch. Lestage A.C. Listrac-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1966 aantal: 1 bt. base neck
#312Brunello di Montalcino DOCG Val di Suga M.C. O.K. 1997 aantal: 1 5l.
#113Coteaux du Tricastin A.C.
Maire & Fils à Beaune M.O. O.D. 0 aantal: 11 bt beschadigde etiketten
#98Lot schuimwijn
0 aantal: 6 bt.
Champagne Brut A.C. Veuve Pelletier & Fils
aantal: 2 bt.
Champagne Demi-Sec A.C. Veuve Pelletier & Fils
aantal: 2 bt.
Cerdon A.O.C. Bugey Elie et Alain Renardat-Fache, Mérignat
aantal: 1 bt.
Freixenet Brut Cordon Negro
aantal: 1 bt.
#29Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Premières Côtes de Blaye A.C. A. Chamvermeil, Bordeaux M.O 2000 aantal: 4 bt
Ch. Haut-Bareille A.C. Bordeaux
M.C. 2001 aantal: 7 bt
#132Ch. Bel Orme Tronquoy de Lalande A.C. haut-Médoc
1959 aantal: 7 bt. ms - ts; vuile etiketten
#241Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1974 aantal: 12 bt.
#338Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. 2000 aantal: 6
No longer availableOnline only