#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Een bonbonnière van verzilverd metaal en glas.
#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.10 ct. and two rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,23 gEstimate: € 380 / 450 -
#136Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#629Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.
Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300 / 400