Similar lots by type
-
#4Een stuk koraal met letsels.
A piece of coral with lesions. -
#143Drie zilveren objecten van Oosterse oorsprong. Het dekselpotje heeft binnenin een witte residulaag. Brutogewicht; 315 gram.
Three silver objects of Eastern origin. The lidded pot has a white residue inside. Gross weight: 315 grams. -
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits. -
#236Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.
A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered. -
#35Pieter PortersEen set van vier aardewerken bloempothouders, uit de collectie; House Of Porters. Ecrukleurig beschilderd en versierd met schelpjes. Van het grootste paar zijn enkele schelpjes manco.
A set of four earthenware plant pot holders, from the collection House Of Porters. Beige painted and decorated with shells. Some shells are missing from the larger pair. -
#553Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960. -
#13Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
A silver-plated tea caddy with two compartments. Marked WWH & Co, EP. -
#265Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.
A crystal coupe with a silver-plated metal rim. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box. -
#446Een vintage luchter van koper en kristal. Aan de onderste ring is 1 pegel manco en aan de kroon zitten twee elementen los.
A vintage chandelier of copper and crystal. One pendant missing on the lower ring and two elements detached from the crown. -
#288Een Boheems kristallen borrel set bestaande uit een karaf en 2 glazen, oker in de massa gekleurd.
A Bohemian crystal liqueur set consisting of a decanter and 2 glasses, colored in ochre. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip. -
#257Val Saint LambertEen set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.
A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#207Val Saint-LambertEen donkerbruine geslepen kristallen vaas, vroeg 20ste eeuw. Randschilfers aan de bovenrand.
A dark brown cut crystal vase, early 20th century. Edge chips at the top rim. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene.
Other lots in this auction
-
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#180Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten van 0,64 ct. G VS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct.
An pear 18 kt yellow gold earrings set with two central brilliant cut diamond of 0.64 ct. G VS1 and diamonds with a total weight of 0.16 ct. -
#253Val Saint LambertEen licht groene vaas. Gemerkt: Studio cristal. Gesigneerd: A. Collard.
A light green vase. Marked: Studio cristal. Signed: A. Collard. -
#439Marcel NotebaertPeriod: 1924-1986“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
"The 4 seasons." A series of 4 works, mixed media on paper. Signed inside and outside the plates. According to the inscription, "trial copies." -
#366Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#190Een wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A white and yellow gold Art Deco brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. -
#224“Twee vissers”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two fishermen." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#106Een oude gesculpteerde massief eikenhouten Engelse boekenkast.
An old carved solid oak English bookcase. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles. -
#399Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini. -
#25Twee vazen uit hyalietglas met een decor van bloemen, de kleinste in Booms glas, eerste helft 20ste eeuw.
Two vases made of hyalith glass with a floral decoration, the smallest is Booms, first half of the 20th century.

