Similar lots by type
-
#625Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100 / 120 -
#157Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
"Bergers". Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 600 / 800 -
#471Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220 / 240 -
#684Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537Een Quan Yin van gesculpteerd wit marmer.
Un Guan Yin en marbre blanc sculpté.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 250 / 400 -
#505Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420 / 440 -
#517“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
"Mercure". Statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, ornée d'un décor en relief dans une frise. D'après une oeuvre de Jean de Bologne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 700 / 800 -
#521“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#382“Gestileerd vrouwelijk naakt”. Een beeldje van groen graniet. Lichte randschade aan de basis en bovenaan aan de achterkant. Draagt monogram en genummerd.
« Nu féminin stylisé ». Une figurine de granit vert. Légers dommages sur les bords de la base et du haut du dos. Porte monogramme et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#514“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400 / 700 -
#193“De gebroken eitjes”. Een art deco groepje van brons en ivorine op sokkel van roze en bruine onyx. Gesigneerd ‘Mednat’. Beschadiging aan een hoek achteraan.
"Les Oeufs Cassés". Un groupe art déco en bronze et ivoire sur une base d'onyx rose et marron. Signé 'Mednat'. Dommages à un coin à l'arrière.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers en bronze différents avec pilon.No longer availableDim. H: 7-13cmEstimate: € 35 / 45 -
#511“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550 / 600 -
#115“De kunstenaar”. Een bronzen beeldje op houten sokkel. Onder stolp.
"L'artiste". Une statue en bronze sur un socle en bois. Sous cloche.No longer availableDim. h: 21 (beeld) 40 cm (stolp)Estimate: € 60 / 100 -
#174Een Heilig-Hartbeeld van bruingepatineerd brons.
Une statue du Sacré-Cœur en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#477Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360 / 380 -
#587Een zittende Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Un Bouddha assis en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 180 -
#235“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#669Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.
Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581“Kubistische muzikant”. Een houten beeldje. Draagt handtekening onderaan.
« Musicien cubiste ». Une figurine en bois. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#183“Cupido”. Een bruingepatineerd bronzen groep op (losse) grijs marmeren sokkel, versierd met bronzen golfmotieven.
"Cupidon". Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre gris (détaché), décoré de motifs de vagues en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#414Maria Innocentia Hummel“Schutzengel”. Groepje van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 88.
"Ange gardien". Groupe de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 88.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Charles MertensPeriod: 1865-1919“Portret”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Portrait". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#179Een handgeschilderd Russisch icoon met beeltenissen van de Moeder Gods met Jezus, de aartsengel Gabriël en de apostelen. Omstreeks 1800.
Une icône russe peinte à la main représentant la Mère de Dieu avec Jésus, l'Archange Gabriel et les Apôtres. Vers 1800.No longer availableDim. 32x27cmEstimate: € 200 / 300 -
#124Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
"La messe". Technique mixte sur papier. Monogrammé et daté "XVIII".No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 180 / 240 -
#299Een replica van een Zaans klokje met Atlas en geschrift “Nu elck syn sin”.
Une réplique d'une horloge de Zaandam avec Atlas et écriture "Nu elck syn sin".No longer availableDim. 47 x21 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#653Maria Innocentia HummelVijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.
Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1990.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 35 / 40 -
#196Een Louis-Philippe console van gebeeldhouwd notenhout met een lade in de gordel. Met grijs en bruin marmeren blad.
Console Louis-Philippe en noyer sculpté avec un tiroir en ceinture. Tablette en marbre veiné gris et brun.No longer availableDim. 76 x 117 x 55 cmEstimate: € 180 / 240 -
#406Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 202 x 132 cmEstimate: € 100 / 150 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 235 x 135 cmEstimate: € 80 / 100 -
#664Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.
Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#322Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Dorpsplaats Belsele” & “ Maelderghemmolen St-Denys Boekel”. Twee etsen. Gesigneerd en genummerd 38/50 & 45/100.
"Place du Village Belsele" & "Maelderghemmolen St-Denys Boekel". Deux gravures. Signées et numérotées 38/50 & 45/100.No longer availableDim. 19 x 20 cm & 35 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323HerendDrie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35 / 45



