Similar lots by type
-
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#367Een gesculpteerd houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 65 / 85 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#231B. C. Zheng“Muzikante met bloemenkroon”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Musicienne à la couronne aux fleurs”. Sculpture en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#51Een vrouwenbuste van wit composiet.
Un buste féminin en composite blanche.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180 -
#253Een paar verguld bronzen kandelaars in rococostijl met telkens vijf lichtpunten.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Rococo, à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#204“Monniken in de kloostergang”. Olieverf op doek. Lichte schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Moines dans un couloir d'Abbaye”. Huile sur toile. Petit dégât à gauche en dessous. +- 1900.No longer availableDim. 84 x 125 cmEstimate: € 500 / 700 -
#145Jaeger Le CoultreEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet diamanten oude slijp en achtkant met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 26,09 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#436Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.No longer availableDim. 75 x 80 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages dans un paysage et de dragons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#76Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#132Fernand Venckeleer“Landschap naar Van Gogh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage d’après Van Gogh”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238Een overwegend blauwe Chinese lange hals vaas van porselein met personages en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col chinois en porcelaine, décoration de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#319Henk Dekker“Zeeuwse kust.” Potlood op papier. Gesigneerd.
”Côte Zélandaise”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#411Val-St-LambertEen lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.
Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.No longer availableDim. h: 13,5 en 14,5 cmEstimate: € 100 / 120




