#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyDim. H: 6-23 cm -
#180Lladro, Spain“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#39Een lot met de hand geschilderde tinnen soldaatjes. 18 stuks
A lot of hand-painted tin soldiers. 18 pcsNo longer availableOnline onlyDim. H: 3-6 cmEstimate: € 90 / 110 -
#100Goebel“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
“Shepherd with lambs.” Hummel. Number 42/0. 43.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-28 cm -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#101Een Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80