#163Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyDim. L. 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
#164Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#122Een lot van 4 vintage uit metaal, chocoladevormen.
No longer availableOnline onlyDim. H: 7-24 cm -
#67Een vermoedelijke brok ambersteen.
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#300Een lot van 2 melkglazen vaasjes met handbeschilderd bloemdecor.
A lot of 2 milk glass vases with hand-painted flower decor.No longer availableOnline onlyDim. 27 x Ø 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#291Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-9 cmEstimate: € 40 / 60