#283Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
No longer availableOnline only -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.