#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#137Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Solist”, 135/0, TMK2, 1950/1955.
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50