Similar lots by type
-
#137
Een paar bronzen plaquettes met art nouveau-voorstelling naar voorbeeld van Alphonse Mucha.
Une paire de plaques en bronze avec des scènes Art Nouveau d'après l'exemple d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23 x 9 cmEstimate: € 160/180 -
#192
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#583
Een bronzen baviaan in modernistische stijl.
Un babouin en bronze de style moderniste.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360/400 -
#553
Een verguld bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze doré.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#253
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180/240 -
#460
Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#530
Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
Une statue en bronze de Shiva Nataraja.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#193
“Danseres”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van David Williams-Ellis.
Danceuse . Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre de David Williams-Ellis.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#183
Een bronzen wandcartel in barokke stijl.
Un cartel mural en bronze de style baroque.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 600/650 -
#187
“Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.
Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 220/280 -
#223
“Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.
Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/160 -
#520
Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400/2600 -
#510
“Tibetaanse vrouw met haan in de hand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Femme tibétaine tenant un coq . Une statue en ivoire finement sculpté et polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 34 clEstimate: € 350/450 -
#191
Een bronzen beeld van een dame in Egyptisch geïnspireerde klederdracht in art decostijl. Gemerkt.
Une statue en bronze d'une dame en costume d'inspiration égyptienne de style Art Déco. Marquée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160/200 -
#558
Een bronzen nijlpaard.
Un hippopotame en bronze.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 300/320 -
#621
Een bronzen emmertje naar XVIe eeuws voorbeeld en een bronzen bel naar de XVIIe eeuw.
Un seau en bronze d'après le XVIème siècle et une cloche en bronze d’après le XVIIème siècle.No longer availableDim. h: 11 & 21 cmEstimate: € 60/80 -
#231
“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#198
“De Bronstijd”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar voorbeeld van Auguste Rodin.
L'âge du bronze . Une image de bronze patiné foncé d'après l'exemple d'Auguste Rodin.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 2500/3000 -
#238
“Faun met geit”. Een Weens bronsje in twee delen. Gesigneerd ‘Mangreb’.
Faune à la chèvre . Un bronze viennois en deux parties. Signé Mangreb.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 180/240 -
#188
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/160 -
#237
Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.
Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 1290/200 -
#645
Een gebeeldhouwd en deels gepolychromeerde houten krokodil. Afrikaans werk.
Crocodile en bois sculpté et partiellement polychrome. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 100/160 -
#207
“Viola”. Een bronzen beeld naar een werk van Flora. Op grijs marmeren sokkel
Viola . Une statue en bronze d'après une œuvre de Flora. Sur un socle en marbre grisNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 400/600 -
#197
“Dansende vrouwen”. Een bronzen groep naar een werk van Moreau. Op beige marmeren sokkel.
Danseuses . Un groupe en bronze d'après une œuvre de Moreau. Sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#440
Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160/180 -
#677NAO by Lladro
“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Boy with Newspaper & Tramp . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#1Porcegama, Valencia
“Eend met kuikens”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Canard avec poussins . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 40/60 -
#343
Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
De nombreuses monographies: - Luc Peire - A. Vermeire - Rene De Coninck - Willy Kreits - Nadin Lundahl - Gustaaf Wappers - Willem Parels - Leon smets - Albijn Van de Abeele.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#507
Een diepe schaal van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor.
Un bol profond en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#660Atlanta
Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.
Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 25/50 -
#411Lladro
“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60/80 -
#586
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#627
Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.
Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 180/240 -
#529Marianne RouwsPeriod: °1943
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Glas gebroken.
Composition . Technique mixte sur papier. Signé et daté 93. Verre brisé.No longer availableDim. 86 x 59 cmEstimate: € 120/180 -
#429Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992
“Landschap met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage aux peupliers . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#135
Een 18 karaats geel gouden halssnoer.
Chaîne à maillons en or jaune 18 K.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 400/500