#269
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de achterzijde.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143
Een antiek baardmankruikje van steengoed met zoutglazuur. Op de buik drie wapenschilden van de stad Amsterdam. Schilfers aan de bovenrand.
#572
Opiumpijp van Vietnamees aardewerk.
#28
Een faience lampenvoet met een handgeschilderd decor.
#582Suzanne Berset
"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#662
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#573
Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.
#293Boch Frères Keramis
Een aardewerken cilindervaas met meerkleurig en verguld decor op bordeauxrode fond. Vorm 415. Decor 230. Kleine beschadiging onderaan.
Vase cylindre en faïence à décor polychrome et doré sur fond bordeaux. Forme 415. Décor 230. Petits dégâts au fond.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#130
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 600 / 650 -
#576Yalame
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#76
Een gefineerd bijzettafeltje met twee laden en versierd met verguld bronsbeslag.
Guéridon en placage à deux tiroirs et décoré de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 75 x 61 x 46 cmEstimate: € 260 / 280 -
#544
Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30