#302Leon Joseph Van Nueten
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche au port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#393
Vier porseleinen beeldjes met voorstelling van diverse vogels.
#506
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 92 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#659
“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120/140 -
#146
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. D’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#602
Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.
Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 100/180 -
#18
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableDim. L: 130 cmEstimate: € 50/80 -
#318
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een dienaar.
Une tirelire en fonte polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/60 -
#227
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320/360 -
#685Mori
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#550
Een recente staande lamp met glazen kappen.
#414
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35