Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Chinees tapijt van wol. Met drakenmotief in blauw op beige. Handgeknoopt.

Chinees tapijt van wol. Met drakenmotief in blauw op beige. Handgeknoopt.

Un tapis de Chine en laine. Avec un motif de dragons en bleu sur beige. Fait main.
Dim. 280 x 183 cm
SKU: 1505180565.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #392

    “De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.

    “Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #709

    Een paar hoornvazen van wit en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #669

    “Bloemenstillevens”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Dragen een handtekening ‘Slebe’.

    “Nature morte aux fleurs”. Deux peintures, huile sur panneau. Portent la signature ‘Slebe’.
    No longer available
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.

    Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #223
    Fontenille - Pataud

    Een volledig bestek van hoorn en verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer.

    Un service à couverts complet pour douze personnes en métal argenté et corne, le tout dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #267

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #331

    Een vaas van groen glaspasta.

    Vase en pâte de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #303

    “Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.

    ”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #722

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Vier delen. Brussel, 1853. Eén lederen band beschadigd.

    “Dictionnaire universel et classique d’histoire et de géographie”. Quatre volumes. Bruxelles, 1853. Une reliure est endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #693

    Een lot van vijf kleurloze geslepen karaffen van glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes en verre et cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #728

    Een plaquette van gesculpteerd jade en twee spekstenen waterkommetjes, waarbij één met uitgewerkte vruchten en het ander met een aapje. Chinees werk.

    Une plaquette en jade sculptée et deux bols à eau en pierre de lard, dont un avec un décor ajouré aux fruits et l’autre avec un décor au singe. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More