#688
Een geslepen glazen karaf.
#652Joseph Van Luppen
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petit ruisseau de montagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 178 cmEstimate: € 200 / 300 -
#281
Een groot en een klein gefineerd houten kistje, waarbij het groot met messing en het klein met parelmoer.
Un grand et petit coffret en bois de placage, le grand avec nacre et le petit avec laiton.No longer availableDim. b: 63 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#347Guerin
Een vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.
Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#557
Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
#529
Twee Indische voorstellingen. Gouache op zijde.
Deux représentations indiennes. Gouache sur soie.No longer availableDim. 22 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#879
#15
Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
#738
Afrikaans Masker. Fuboli, Congo.
#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#621
Een paar bronzen tempelleeuwen.