#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
#601Een bol vaasje van Chinees aardewerk met een vogel in het decor.
#406Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#307Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#886ReichenbachEen porseleinen koffie- en theeservies met kobaltblauw en verguld decor, bestaande uit een vierdelig koffiestel met zes kopjes en schoteltjes, een vierdelig theestel met twaalf kopjes en schoteltjes, twaalf kleine borden, zesendertig grote borden, drie kommen, twee schotels en een terrine. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en porcelaine bleu cobalt et décor doré, comprenant un service à café en quatre pièces et six tasses et sous-tasses, un service à thé en quatre pièces avec douze tasses et sous-tasses, douze petites assiettes, trente-six grandes assiettes, trois bols, deux plats et une terrinne. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Une bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct et d’un diamant central de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 950 / 1100