Other lots in this auction
-
#750Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.
Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#410Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode en grijze lijnen binnenin en witte opliggende lijn rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfers afgebroken aan het handvat.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes rouges et grises à l’intérieur et une ligne blanche par dessus torsadée. Vers 1900. Petits éclats à la manche.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 35 / 45 -
#785Matchbox Series 66; 68; 71 & 72Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Greyhound reisbus.- Mercedes bus. - Jeep Pick-up.- Standard Jeep.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Greyhound bus de voyage.- Mercedes bus.- Jeep Pick-up.- Standard Jeep.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#51Een lot van drie tinnen maatkannen, resp. van 0,5, 1 en 1,5 liter. XIXe eeuw.
Un lot de trois verseuses en étain, resp. 0,5, 1 et 1,5 l. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#811Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Een marmeren schouwpendule, gemerkt Klein de Bruille. Met een werk van Barrard & Vignon te Parijs.
Une pendule de cheminée en marbre, marque Klein de Bruille. travail par Barrard & Vignon à Paris.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#88710 diverse boeken Azië e.a.
Dix livres divers portant sur l’Asie et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#819WiskemannEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#732Jef Van Leemputten“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 200 / 300



