Other lots in this auction
-
#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940“De Piere uit de Assels, Drongen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd juni 1939.
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#329H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Campbell.
”Composition”. Huile sur carton. Porte une signature: Campbell.No longer availableDim. 16,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#716G-PlanEen driedelig design ‘Nest of tables’.
Un ensemble de trois petites tables design ‘Nest of tables’.No longer availableDim. 52 x 43; 47 x 38 & 42 x 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.
Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#868Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Gerard Cox“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#761Een lot van vijf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de cinq coucous en bois et plastique. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 25 / 45 -
#408Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
Cinq cafetières en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 20 - 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#569René GuiettePeriod: 1893 - 1976“Abstracte compositie met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Composition abstraite et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 150


