Other lots in this auction
-
#723
Een vaas van glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#178
Een likeurkeldertje van notenwortelfineer met facetgeslepen ruitjes. Binnenin vier karafjes en zestien glaasjes met vergulde motieven. Klein manco aan het linker achterpootje. Eind XIXe eeuw.
Un cabinet à liqueur en bois de placage de ronce, carreaux facettes. A l’intérieur se trouvent quatre carafes et seize verres, motifs dorés. Petit manquement pied gauche arrière. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 x 35 x 26 cmEstimate: € 220 / 260 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 700 / 800 -
#543
Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#501
Een gebeeldhouwd houten koekoeksklok met jachtdecor. Met slinger en gewichten.
Un coucou en bois sculpté, décor de chasse. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#654P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#549
Een Japanse houtsnede door Kunisada ( ca. 1820) . Handtekening: ‘ Gototei Kumisada ga’.
Une gravure sur bois japonaise par Kunisada (ca 1820). Signature: Gototei Kumisada ga.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#316
Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#647
Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#498
Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.
Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Herford
Een paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#865Corgi Toys 263
“Rambler Marlin sports fastback”. Een speelgoedauto in originele doos. Bijna nieuwstaat.
”Rambler Marlin sports fastback”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70