Other lots in this auction
-
#769“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#79Harry PrenenPeriod: 1915 - 1992“Winteravond”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1960.
”Soirée hivernale”. Un dessin lavis à pointe sèche. Signé et daté 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
Une caméra ancienne, modèle Mat 124 G. dans un étui en cuir. Bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#870Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#97Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal met gegraveerde versieringen, bestaande uit twaalf champagnefluiten en twaalf wijnglazen.
Une série de verres en cristal taillé, décoration gravée, comprenant douze flûtes à champagne et douze verres à vin.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463VallaurisEen schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#364De Linée(?)“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 40 / 80 -
#517Bronzen Phurba-vajra.
Phurba Vajra en bronze.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#695Dinky Supertoys 972“20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Een speelgoedvoertuig. Goede staat. In originele doos.
”20-ton Lorry-mounted crane ‘Coles’”. Un jouet. Bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120


