Other lots in this auction
-
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#353“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#127Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25 / 40 -
#164“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#228Barokke spiegel, achthoekig. Lijst van geëmailleerd glas en verguld brons, versierd met engeltjes in reliëf. Einde XIXde eeuw.
Un miroir Baroque octogonal. Encadrement en verre émaillé et bronze doré, décoration d’anges en relief. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#452“La cantinière des pilotes” & “Ma grand’ tante”. Twee lithografieën naar werken van Félicien Rops.
”La cantinière des pilotes” & “ Ma grande tante”. deux lithographies d’après des oeuvres par Félicien Rops.No longer availableDim. 22,5 x 15 & 19,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Errata: “Begijnhof”. Druk op papier - Geen tekening!
”Béguinage”.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 40 / 20 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 700 / 800 -
#711Matchbox King Size K-18“Dodge tractor with articulated horse van”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dodge tractor with articulated horse van”. Un jouet. En très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#44712 diverse boeken Kunst e.a.
Douze livres d’Art, e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240


