Other lots in this auction
-
#428Een geglazuurd aardewerken likeurkruikje in art nouveaustijl, versierd met een jonge vrouw. Met zes borreltjes.
Une petite cruche à liqueur en faïence glaçuré, décoration d’une jeune femme. Avec six petits verres.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#512Een japanse houtsnede door Utamaro (? - 1831?). Handtekening: ‘ Utamaro Hitsu’
Une gravure sur bois japonaise par Utamaro (? - 1831). Signature: Utamaro Hitsu.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,74 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,74 ct et diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1900 / 2100 -
#392“Stilleven met koffiekan en haring”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte, hareng et cafetière”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 64 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#767Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#212Louis VerboeckhovenTwee marines, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Deux marines, aquarelle sur papier. Tout deux signés.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 750 / 850 -
#47Twee vaasjes en een lampenvoet van Gouds plateelwerk. Allen gemerkt onderaan.
Deux vases et un pied de lampe en faïence de Gouda. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19, 27 & 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#427Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
Un vase en cristal rose. Travail Bohémien. Marque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#437Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40 / 50


