#119Jacques Ducrot“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#394“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
#588Afrikaans beeld. Kuba, Congo.
#12Drie Immerseeltjes.
#482“Postimpressionistisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Epstein.
”Paysage post-impressionniste”. Huile sur toile. Porte une signature: Epstein.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#140Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650 / 750 -
#52Marcel Cockx“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 20 / 30