#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
#842Rémy Cornelissen“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
”Don Quichotte”. Une lithographie, numérotée 35/50.No longer availableDim. 59,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39“Dancers”. Een lithografie. Genummerd 7/30 buiten de plaat. Onduidelijk gesigneerd.
”Dancers”. Une lithographie. Numérotée 7/30 hors planche. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87Een paar fin de siècle vaasjes van opaalglas, met lichtblauwe fond.
Une paire de vases fin de siècle en verre opaline, fond bleu clair.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#584Armand JamarPeriod: 1870-1946“Huis in de Jekervallei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison dans la vallée Jeker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#256Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#143Een gebeeldhouwd notenhouten paravent met naaldwerk en bovenaan glazen ramen.
Un paravent en noyer sculpté, tapisserie et des vitres en verre au dessus.No longer availableDim. h 169 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240