Other lots in this auction
-
#515Märklin
Een lot van drie locomotieven voor spoortype HO:- Oostenrijkse elektrische locomotief. Model 3036. In originele doos.- Amerikaanse diesel locomotief. Model 3060. Twee stuks, waarvan één in originele doos.
Un lot de trois locomotives pour rails HO:Locomotive autrichienne électrique. Modèle 3036. Dans sa boîte d’origine.Locomotive américaine, diesel. Modèle 3060. deux pièces, dont une dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#531
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en een centrale saffier van ± 1,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct et un saphir central de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 1400/1500 -
#250
Een 18 karaats roze schakelring bezet met een centrale diamant van ± 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague à maillons en or rose sertie d’un diamant central de ± 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 3000/3500 -
#797
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas, een driehoekig vaasje en twee verschillende asbakken. De drie laatsen gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant un vase, un vase triangulaire et deux cendriers différents. Les trois derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#376
Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#26
Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50/80 -
#489Jaky Lefrançois
“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50/70 -
#559
“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Floraisons”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50/80 -
#581
“Zittende Bodhisattva op eend”. Een verguld bronzen beeld.
”Bodhisattva assis sur un canard”. Une statue en bronze doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 260/280 -
#367
Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.
Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.No longer availableEstimate: € 25/35