Similar lots by type
-
#347
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een zittende Boeddha van verguld metaal.
Un Bouddha assis en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/240 -
#13
Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.
Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#253
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180/200 -
#9Wawel, Poland
Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#410
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#297Royal Doulton
“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#38
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#414Mitterteich
Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#411
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#402
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#407
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#368
Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#278
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150/200 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#269
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420/480
Other lots in this auction
-
#193
Een famille verte schotel met een drakendecor. Achteraan met een apocrief Kangxi-merk.
Un plat famille verte avec décor de dragons. Marque Kangxi à l'arrière.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100/120 -
#329
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 50/80 -
#79
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 60/80 -
#31
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#34
Een serie van zes notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de six chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#142
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met drie laden en een zwart marmeren blad.
Petite commode de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 130/150 -
#121
Een notenhouten koffer.
Coffre en noyer.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#140
Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500/700 -
#403
Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#26
Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 30/50 -
#378
Een lot figuren uit porselein en aardewerk. O.a. Duits en Italiaans werk.
Lot de personnages en porcelaine et faïence. Travail allemand et italien et autres.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#95
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleine diamanten en een centrale saffier van ± 0,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de deux petits diamants en un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350/450