Similar lots by type
-
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#637Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van een fluitspeler op een waterbuffel in de geest van het blanc-de-Chine.
Un groupe en porcelaine monochrome blanche représentant un joueur de flûte sur un buffle, dans l’esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#627Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#628Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#202Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#579Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220 / 300 -
#598Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600 / 750 -
#208Een grote slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE01402016. 25kg.
Une grande défense d’un éléphant africain. Avec certificat CITES. BE01402016. 25 kg.No longer availableDim. l: 174 cm Ø: 43 cmEstimate: € 4000 / 4500 -
#638Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70 / 90 -
#583Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit bloemendecor.
Un plat en porcelaine de Chine avec un décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 420 / 500 -
#495Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#601Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550 / 650 -
#643Een kraagvaas van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de -Chine.
Un vase à col en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#597Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#591Een wandversiering van roodgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een snaarinstrument, versierd met een draak.
Une décoration murale en porcelaine de Chine rouge en forme d’instrument à corde, décor de dragon.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 360 / 400 -
#578Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#563Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#634Twaalf herdrukken van houtsneden uit het boek “Selected insects” door Kitagawa Utamaro.
Douze réimpressions de gravures sur bois venant du livre “Selected insects” par Kitagawa Utamaro.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#607Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100 / 160 -
#76Een klein Engels wandbureau van mahoniehout met zes laden.
Un petit bureau anglais en acajou à six tiroirs.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een tweeledige eikenhouten buffetkast met twee maal twee paneeldeuren.
Un buffet en deux parties en chêne avec deux x deux portes panneaux.No longer availableDim. 174 x 150 x 65 cmEstimate: € 100 / 180 -
#303Een Friese staartklok in notenhouten kast. Recente makelij.
Une pendule murale frisonne de type “staartklok” en noyer. Exemplaire récent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#813Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.
Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#676Een paar Chinese piëdestals van roodgelakt hout met opengewerkt decor onder het blad.
Une paire de piédestaux de Chine en bois laqué rouge avec un décor ouvrant sous la tablette.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 200 / 240 -
#215Betjemann’s, LondonEen tantalus van hout en messing met drie karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Un tantale en bois et laiton avec trois carafes en cristal incolore taillé.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Lladro“Jonge vrouw met parasol”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune femme et ombrelle.” Une statue en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288“Paarden”. Een porseleinen groep naar een ontwerp van Borsato. Italiaans werk.
”Chevaux”. Un groupe en porcelaine d’après une oeuvre de Borsato. Travail Italien.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#181Een lot bestaande uit een suikerstrooier van massief zilver, met keuren van Sheffield, 1894, maker: William Hutton & Sons, een grote theepot van massief zilver met apocriefe keuren van Londen, 1810, maker: Thomas Johnson en een roomkannetje van Sheffield plate.
Un lot comprenant un saupoudroir à sucre en argent massif, poinçons Sheffield, 1894, par William Hutton & Sons, une grande théière en argent massif avec poinçons apocryphes de Londres, 1810, par Thomas Johnson et une crémière , Sheffield plate.No longer availableDim. bruto 1083,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#686Een commode tombeau met twee laden, versierd met marqueterie en bronsbeslag en met een marmeren blad. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une commode tombeau à deux tiroirs, décoration de marqueterie et ornements en cuivre, tablette en marbre.No longer availableDim. b: 113 cmEstimate: € 300 / 600



