#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#233Metalen kerstboom.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#637Bulldog van composiet.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#623Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 70
#276Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
#626Serie van zes Lodewijk XVI-stijl stoelen van verguld hout en bekleed met bordeauxrood fluweel.
#482Bernard CharoyPeriod: °1931“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
#344Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952“Glinsterende vischjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1936.
"Petits poissons étincelants". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1936.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617Vier theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein versierd met vissen. Een schilfer aan een kop en één aan een schoteltje. Met houten staandertjes.
Quatre pochons à thé et soucoupes en porcelaine chinoise blanche et bleue avec une décoration de poissons. Un éclat présent sur une tasse et soucoupe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#798Een lot van zes tafelbellen, waarbij vijf van messing en één van tin.
Un lot de six sonnettes de table, dont cinq en laiton et une en étain.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#699Riebaut“Belgische zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#509“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rasa (?). Lichte beschadiging.
"Composition". Huile sur panneau. Porte une signature: Rasa. Quelques légers dégâts.No longer availableDim. 24,5 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#389Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
#177Bronzen vaas met paarden.
Un vase en bronze avec chevaux.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 260 / 300 -
#593Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
“Famille”. Sculpture en tilleul.No longer availableDim. H. 133 cmEstimate: € 500 / 600