Similar lots by type
-
#812Schmid Schatz West Germany
Drie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50/100 -
#808Blessing
Drie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50/100 -
#610
Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#813
Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220/280 -
#400
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#355
Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#815
Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60/100 -
#360
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100/180 -
#540
Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#425Val Saint Lambert
Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#804
Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#810Schatz Kunda
Drie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#615
Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50/100 -
#350
Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#599
Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#802Koma Ranela
Een tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#811
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100/120 -
#595
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#385
Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#809
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#806Western Germany
Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100/150 -
#814Schatz Kern
Vijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50/100 -
#604
Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#592
Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#418
Een lot voorwerpen met schildpad, bestaande uit een verzilverde handspiegel, drie verschillende lorgnettes en een theaterkijker.
Un lot d’objets divers en écaille dont un miroir à main argenté, trois lorgnettes différentes et une paire de lunettes de théâtre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#373Val Saint Lambert
Twee vazen van groen kristal. Gemerkt.
Deux vases en cristal vert. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#125
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een windhond.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’un lévrier.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#398
Drie dozen met inhoud: één art deco van roodbruin bakeliet met op het deksel: Bonbons Martougin, één van blik met “Milady Assorted Toffee van Waller & Hartley Ltd, Blackpool” met op het deksel een reproductie van “Nature” door Thomas Lawrence en één van gedreven verzilverd metaal met rozenmotief (waarin 12 verzilverd metalen mokkalepeltjes). In de andere dozen: doosjes, scapulieren, aanstekers, paternosters, miniaturen enz. enz.
Trois boites avec contenu: une boite art déco en bakélite avec “Bonbons Martougin” sur le couvercle, une boîte “Milady Assorted Toffee” de “Waller & Hartley Ltd, Blackpool” avec sur le couvercle une reproduction de “Nature” par Thomas Lawrence, et une boite en métal argenté repoussé à motif de roses contenant 12 cuillères à moka. Dans les autres boites se trouvent divers objets tels que: briquets, chapelets, miniatures, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#357
Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25/35 -
#535SBS
Een bestek van vernikkeld en verguld metaal voor twaalf personen. Met ménagère.
Couvert en métal nickelé et doré pour 12 personnes. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#513
Een kleine opgezette waterschildpad.
Une petite tortue à eau empaillée.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 100/120 -
#324Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#377Val-Saint-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan.
Pied de lampe en cristal. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#17
“Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium. Alphen a.d. Rijn, 1987.
“Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium. Alphen a.d. Rijn, 1987.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#280
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60/100