Other lots in this auction
-
#699E. Coates
“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
”Paysage étendu et bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1865 (?).No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#844
Partij Belgische postzegels. 1955-1990 en 1996-2001 (8 Safe Dual albums met stofhulzen, postfris quasi compleet en met vellen en boekjes). De uitgaven van 2002, niet geklasseerd en een album “Album historique et géographique de timbres-poste” met een aantal oudere internationale zegels tussen 1850 en 1932 van Albanië tot Venezuela.
Collection de timbres postes. 1955-1990 et 12996-2001 (8 albums Safe Dual aux gaines de protection, non oblitérés et quasi complets avec feuilles et livrets). Les éditions 2002 non classées et un album “album historique et géographique de timbres-poste” avec une quantité de timbres internationaux plus anciens de 1850 à 1932 de l’ Albanie à Venezuela.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40 / 50 -
#321
Een vaas van meerkleurig Murano glas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90 / 120 -
#447
Een kleine jardinière en een windlicht van kleurloos glas.
Petite jardinière et photophore en verre.No longer availableDim. h: 31 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#700
Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158
Een antieke donderbus met notenhouten kolf en messingen details. XIXde eeuw.
Tromblon ancien à crosse en noyer et aux détails en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168
Twee antieke slagwapens met stalen heften. XIXde eeuw. Het éne genummerd 10575 en gemerkt “H”, het andere genummerd 9 en 1826.
Deux armes blanches anciennes aux manches en acier. XIXe siècle. L’une numérotée 10575 et avec marque “H”, l’autre numérotée 9 et 1826.No longer availableDim. L. 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#766Baumann
Twee vintage houten bistrostoelen, waarbij een ‘Ant chair’ en een ‘Mondo chair’. De eerste gemerkt. Jaren ‘60.
Deux chaises de bistro en bois dont une “ant chair” et une “mondo chair”. La première avec marque. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#408Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#3Swarovski
Lotje kristallen beeldjes.
Petit lot de statuettes en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50