Similar lots by type
-
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#633
Vier gekleurde aardewerken potten.
Quatre pots en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
Une lanterne en métal argenté.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.No longer availableDim. 1 x Ø 26 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#601
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800 -
#550
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70/100 -
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Un temple en cloisonné avec colonnes.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40/50 -
#590
Lantaarn van brons en glas.
Lanterne en bronze et verre.No longer availableDim. H: 79 cmEstimate: € 160/200 -
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/70 -
#667
Olie-en azijnstel met twee karafjes.
Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 40/60 -
#422
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 55/65 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
Table ronde de style Empire.No longer availableDim. Ø 83 cmEstimate: € 320/400 -
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180/220 -
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160/180 -
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 220/260
Other lots in this auction
-
#61Gien
Een inktstel van blauw en wit aardewerk met drie inktpotjes, versierd met een bloemendecor en met leeuwenkopjes. Onderaan gemerkt.
Un ensemble à encre en faïence blanche et bleue comprenant trois encriers avec un décor de têtes de lions et de fleurs. Marque à la base.No longer availableDim. b: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#537
Een okimono van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van talrijke personages en een aap voor een boom. Japan, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt in rode lak.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant plusieurs personnages et un singe devant un arbre. Japon, XIXième siècle. Marque sous la base en laque rouge.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 200/280 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#138
Drie vintage handtassen.
Trois sacs à main vintage.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#635
Een zwarte damesjurk met bijpassende vest versierd met pailletten. letsels.
Robe de soirée noire aux paillettes et veste assortie. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#702J. Cooper
“Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.
"Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#568
Bronzen beeld van Guanyin met een scepter.
Une statue en bronze représentant Guanyin avec son sceptre.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 160/200