#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#637Bulldog van composiet.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220
No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#765Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
#169Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux harengs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 150 / 240 -
#449Een kunstboek. “Pre-Columbiaans Amerika”. 1973.
#324Een lot varia, bestaande uit een Italiaans beeld van meerkleurig kunststof in de vorm van een haan, een carrousel onder stolp en een kleine recente icoon.
Un lot divers, comprenant une statue italienne polychrome en forme de coq, un carrousel sous cloche et une petite icône récente.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#725Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
#101Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.
#252“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#122Laura Sylvia GossePeriod: 1881 - 1968“Stilleven met fruit en Chianti”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Nature morte aux fruits et Chianti". Huile sur toile. Attribuée à.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#501Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.
Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 120