Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Chinese vaas in crackleware porselein.
Chinese vaas in crackleware porselein.

Chinese vaas in crackleware porselein.

Un vase chinois en porcelaine craquelée.
Dim. H. 14 cm
SKU: 1212170653.
Category: Glaswerk.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #653
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #623

    Gemberpot versierd met vogels.

    Un pot à gingembre, décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #231

    Bronzen kikker.

    Une grenouille en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #587

    Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.

    Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #648

    Cloisonné tempel met zuiltjes.

    Un temple en cloisonné avec colonnes.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Lantaarn van brons en glas.

    Lanterne en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. H: 79 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #609

    Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.

    Lustre vénitien à 6 lumières et aux fleurs en verre soufflé.
    No longer available
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.

    Chaise et pouf d’après le modèle célèbre d’Eames. Recouvert de cuir clair.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #637

    Bulldog van composiet.

    Un bouledogue en composite.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #601

    Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.

    Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #588

    Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.

    Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec un décor sur fond jaune. Cheveu dans le fond.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #197

    Bronzen teckel.

    Un teckel en bronze.
    No longer available
    Dim. L. 42 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #187

    Bronzen olifant op zwart marmeren voet.

    Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #549

    Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.

    Deux services à verres partiels en verre incolore. 44 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #618

    Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.

    Un koro en bronze sur pied, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #667

    Olie-en azijnstel met twee karafjes.

    Huilier-vinaigrier avec deux petites carafes.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #628

    Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.

    Trois pots en faïence, décor en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 1 x Ø 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Art Deco hanglamp.

    Une lampe art déco.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #525

    Paar ballonvormige wandkandelaars.

    Une paire de candélabres murales en forme de ballon.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #228

    Zilverkleurig metalen windlicht.

    Une lanterne en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #550

    Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.

    Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #576

    Ronde tafel in Empirestijl.

    Table ronde de style Empire.
    No longer available
    Dim. Ø 83 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #633

    Vier gekleurde aardewerken potten.

    Quatre pots en faïence polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #638

    Rode Murano vaas.

    Un vase Murano, rouge.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #817
    Hilde Van de Walle

    “Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    Een paar messingen kandelaars. XIXe eeuw.

    Deux chandeliers en laiton. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #427

    Twee zout, mosterd en azijnstelletjes op achthoekige verzilverde schoteltjes. We voegen, er vier kristallen asbakjes in houdertje aan toe.

    Deux garnitures de table comprenant deux salières, deux pots à moutarde, deux vinaigriers sur des plateaux octogonaux argenté. Nous ajoutons quatre petits cendriers en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #670
    Leo Prof. Zwerger

    Jongen met vogelkooi”. Houtsculptuur uit het Zwarte Woud. Gesigneerd.

    "Garçon et cage à oiseaux". Une sculpture en bois, Fôret Noire. Signée.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #405
    Mori & Afghan

    Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 143 x 122 & 169 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een schelpvormige turfbak van zwartgelakt metaal met verguld decor met een geëmailleerd handvat. Tijdperk Napoleon III.

    Une tourbière en forme de coquillage en métal laqué noir et décor doré et une poignée en émail. Période Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #176

    Een vierkante salontafel en twee bijpassende lage sokkels van natuurlijk hout. Chinees werk.

    Une table de salon carrée et deux socles assortis en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 46 x 50 x 50 & 42 x 94 x 94 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #323

    Twee ‘Stereokijkers’ en een groot lot kijkkaarten.

    Un stéréoscope et un lot d'images.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #111

    Een lot zilver waaronder zeven lepeltjes, twee taartscheppen en een vork en lepel met Belgische keuren. Delheid ± 1850.

    Un lot d'objets en argent comprenant sept petites cuillères, deux pelles à tarte, une fourchette et une cuillère avec poinçons belges. Delheid, +- 1850.
    No longer available
    Dim. 357,17 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #437

    Een lot handbeschilderd glas, bestaande uit een vaasje gesigneerd Soudan en een lampenkapje met glazen pegeltjes met een hoeve in het decor.

    Deux objets en verre peint à la main, comprenant un vase signé Soudan et un abat-jour avec une ferme en décor et pendentifs en verre.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #200

    Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 46,33 g
    Estimate: € 800 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More