#131Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 160 / 180 -
#620WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#33“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32 / 40 -
#748Een Zaïrese Kuba drum.
Une batterie Kuba, Zaïre.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#236Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#13Val St. LambertEen vaas van geslepen mauve en kleurloos kristal. Gemerkt.
#673Een Nigeriaans Yorubamasker.
Un masque Yoruba, Niger.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208Gaston Leroux“Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.
#525Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
#619Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#289“Boerenkoppel op een bank”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.
”Couple de fermiers sur un banc”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent d’après le XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 200