Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Choix d’inscriptions et Monumonts funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren
“Choix d’inscriptions et Monumonts funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren

“Choix d’inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs”. Ang. Van den Eynde. Ed. J. F. Gilis. Mechelen, 1856. Op 75 exemplaren.

"Choix d'inscriptions et Monuments funéraires de la ville de Malines et de ses environs". Ang. Van den Eynde. Ed. J.F. Gilis. Malines, 1856. Sur 75 exemplaires.
SKU: 1212170063.
Categories: Boek, XIXe eeuw.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #63
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #487

    Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.

    Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.

    Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42

    “Visions of the first Americans”. Een boek met foto’s van Edward S. Curtis met tekst van Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.

    "Visions of the first Americans". Un livre avec des photographies de Edward S. Curtis et texte de Don Gulbransen. Chartwell books Inc, 2006.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #309
    Jules de Sennezcourt
    Period: 1818 - 1866

    “Huisvrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1858. Toegeschreven aan.

    "Femme au foyer sur la cour". Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1858. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #602

    “Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    “Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 85 x 50 & 85 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #702
    J. Cooper

    “Schots landschap met runderen”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1863.

    "Paysage et boeufs d'Ecosse". Huile sur carton. Signé et daté 1863.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #805
    Andrés Cortes y Aguilar
    Period: 1812-1879

    “Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 54 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #747

    Een lot boeken: - 29 Duitstalige boeken met werken van Goethe, Lessing, Jean Paul, Schiller, Wieland en Körner. - 25 Zweedstalige boeken met Zweede literatuur.

    Un lot de livres: - 29 oeuvres allemandes dont Goethe, Lessing, Jean Paul, Schiller, Wieland et Kömer. - 25 oeuvres suédoises, littérature.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #461

    Twee theepotjes van Chinees porselein met een famille-vertedecor. Eind XIXe eeuw. Eén dekseltje niet origineel.

    Deux théières en porcelaine chinoise famille-verte. Fin XIXième siècle. Un couvercle non-assorti.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 12 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #438

    Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Deux théières miniature et une coupelle en porcelaine Imari. XVIIIième et XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 & 8; Ø: 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #83

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #104

    “Bezoek aan de gevangene”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    "Visite au prisonnier". Huile sur carton. Sans signature. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #112
    J. A. Pichon

    “Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue hivernale sur la rivière et saule". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een bord van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Bloemen en strikken op de vleugel. Tijdperk Qianlong.

    Une assiette chinoise en porcelaine famille rose, décor de fleurs à thé sur le plat, noeuds et fleurs sur l’aile. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #751
    Jacob Petit

    Twee groepjes van meerkleurig en verguld Frans porselein, in de vorm van een dame en een heer, telkens bij een siervaas met bloemen. Gemerkt.

    Deux groupes en porcelaine française, représentant un homme et une femme avec un vase fleuri. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Een grote netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man uit het volkstheater. Japans werk, begin XXste eeuw.

    Un grand netsuké en ivoire sculpté représentant un homme au théâtre. Oeuvre japonaise, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #569

    Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.

    Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 208 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    Een lot koper bestaande uit twee olielampen, twee potten, een schenkkan, kaarsenhouder en oliebrander.

    Un lot d'objets en cuivre dont deux lampes à huile, deux pots, une verseuse, un chandelier.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #173

    Een handtas van bruin baby croco met vergulde sluitingen. Vintage.

    Grand sac à main vintage en croco brun aux fermoirs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 20 x 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575
    Märklin; Trix

    Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen 4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) en 3390 (Trix). Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons, rails de type HO. Modèles 4210, 4211 et 4214 (Märklin), deux fois 43397, 3390 (Trix). Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #382

    Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #499

    “Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.

    "Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.
    No longer available
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #792

    Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 144 cm
    Estimate: € 5à / 70
  • #768

    Een eikenhouten rekje met een wapenschild met zes meerkleurig en verguld porseleinen miniatuurkruikjes van Limoges.

    Une petite étagère en chêne avec un écusson et six cruches en porcelaine de Limoges polychrome aux dorures.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 25 / 40
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More