#111
Een schouwpendule van verguld koper, getooid met een harpspelende jonge vrouw. Met slinger en sleutel.
#570
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#383Val St. Lambert
Een vaas van mauve en kleurloos geslepen kristal en een andere van paars glas. Beide gemerkt.
#294Raoul DelBove
“Hoeve aan de stroom.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#185
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 800/1000 -
#572
“Portret in de stijl van Penck.” Acryl op doek.
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600 -
#766Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#488
#268
“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#683
Een Zaïrees Pende masker.
Un masque Pende, Zaïre.No longer availableDim. l 48 cmEstimate: € 60/100 -
#292Visconti
“Jager in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chasseur dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 80/120