Other lots in this auction
-
#449Luis Filcer“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Jean BilquinPeriod: °1938“compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#709Een paar Moghul - miniaturen op zijde, ingekaderd.
Deux miniatures Moghul sur soie, encadrées.No longer availableDim. 31,5 x 24 cmEstimate: € 55 / 65 -
#776Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Val St. LambertEen coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Saba FreudenstadtEen oude Duitse radio.
Une ancienne radio allemande.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#419Sebregts“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#218Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.
Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. 65 x 130 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134Lucien Van den Driesche“Winters Leielandschap”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Vue hivernale de la Lys”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#651Fr. Weber“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een klokje in de vorm van een vogelkooitje met twee vogeltjes. We voegen er een vogelkooitje met glazen vogeltje, gemonteerd als lamp aan toe.
Une petite pendule en forme de cage d’oiseaux et deux oiseaux. Nous ajoutons une cage d’oiseau avec un petit oiseau en verre montée en lampe.No longer availableDim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40 / 60

