Other lots in this auction
-
#163Een vierdelig kaststel van blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit twee dekselvazen en twee kraagvazen. Lichte randschade en deksels te restaureren. XVIIIe eeuw.
Une garniture de cheminée en faïence bleue et blanche de Delft, comprenant deux vases à couvercle et deux vases à col. Petits dégâts au cols et les couvercles nécessitent une restauration.No longer availableDim. h: 27 & 36 cmEstimate: € 200 / 250 -
#880MärklinDrie goederenwagons zonder doos.
Trois wagons de marchandise. Sans boîtes.No longer availableEstimate: € 25 / 28 -
#293Een verzilverd metalen toiletset, bestaande uit twee borstels, een handspiegel en een kam. Deens werk. In etui.
Une garniture de toilette en métal argenté, comprenant deux brosses, un miroir de main et un peigne. Travail danois. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
Une plaquette rectangulaire en porcelaine de Chine avec un texte.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 130 / 150 -
#698Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#247Een paar Art Deco tafellampen.
Une paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 220 / 240 -
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#341Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.
Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
Trois moules à spéculoos en bois sculpté.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#300Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,87 ct. en robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 36,22 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,87 ct et de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 36,22 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 3000 / 3400

