Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Christus bij de graal”. Een olieverfschilderijtje op koper.

“Christus in de Hof van Olijven”. Een olieverfschilderijtje op koper.

”Le Christ et le Grâle”. Huile sur cuivre.
Dim. 17 x 13 cm
SKU: 2409190337.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #357

    Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.

    Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #705

    Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.

    Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #670

    Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.

    Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 235 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een Franse vormbeker van meerkleurig aardewerk. Eind XVIIIe eeuw. Gemerkt onderaan.

    Une chope de caractère en faïence polychrome. France, fin XVIIIème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #590

    Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #391
    Boch La Louvière

    Kleine jardinière van porselein met polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    Une petite jardinière en porcelaine, décor polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #642
    Grindley, England

    Een aardewerken servies, bestaande uit een grote en twee kleinere terrines, 36 platte borden, 12 diepe borden, 9 kleine borden, 2 sauskommen, een slakom, 2 kleine schaaltjes en 5 schotels. Gemerkt.

    Un service de table en faïence, comprenant deux grandes et deux petites terrines, 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 9 petites assiettes, 2 saucières, un plat à salade, 2 petits plats et 5 grands plats. Marques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.

    Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #121

    Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #519

    Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #877

    Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.

    Une croix de procession antique en cuivre rouge repoussé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More