Other lots in this auction
-
#17Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een mandje, een theeschaaltje met schoteltje, een lepeltje en vorkje en een tasje met maliën (beschadigd).
Un lot de métal argenté comprenant une coupe, un petit panier, un petit plateau à thé et coupelle, une petite cuillère et une petite fourchette ainsi qu’une sac à main aux maillons.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#308Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#56Drie bijzettafeltjes met rieten blad. Lodewijk XV-stijl
Trois petites tables à tablettes en roseau. Style Louis XV.No longer availableDim. 52 x 100 cmEstimate: € 25 / 40 -
#622“Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
”Jeune fille”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#116Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableDim. h 140 cmEstimate: € 50 / 100 -
#413Een staande weegschaal en een hangweegschaal van gietijzer en messing. Bijgevoegd een op drie stuks na complete gewichtenset. .
Une balance debout et une balance en fer forgé et laiton. Nous ajoutons un ensemble de poids quasi complet à une pièce de prés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#868Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.
Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
Un lot de petits soldats de plomb et un livre portants sur les uniformes.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#159Een paar reproducties van het Lam Gods.
Une paire de reproductions de l’Adoration de l’Agneau mystique.No longer availableDim. 45 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199John David LiddellPeriod: 1859-1942“Tynemouth. Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tynemouth. Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 57 cmEstimate: € 250 / 300

