#322Willy Vandersteen
Un lot de BD, composé de 32 albums de Suske en Wiske, 5 albums de Biggles, 3 albums de Jerom, 5 albums de Jerom, 1 album de Bessy et 1 album de Robert et Bertrand. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#65
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 300 / 400 -
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
#458
Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.
#229
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
#54Josée Melsen
Een gans. Olieverf op papier. Gesigneerd in potlood.
#496Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
#199
Een grote butlerspiegel met verguld houten lijst.
#530Goebel, Germany
#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100