#651
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioridecor.
#23
Une paire de serre-livres monochromes en faïence blanche, représentant un homme et une femme, formant un ensemble fumeur avec trois petits cendriers amovibles.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40/60 -
#531Johan LewiPeriod: °1957
Pater familias. Keramiek. Niet gesigneerd.
Pater familias. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 150/250 -
#253
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#467
Vier personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#474Raphaël MoharPeriod: 1906 - 1962
“Nature morte cubiste”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956. Notitie op de verso: Vroegere collectie Baron Roger Avermaete.
Nature morte cubiste . Huile sur panneau. Signée et datée 1956. Note au dos: Ancienne collection Baron Roger Avermaete.No longer availableDim. 121 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#359Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995
#662
Twee verschillende rieten manden waarvan één met lederen handvat.
Deux paniers en osier différents, un avec une anse en cuir.No longer availableDim. l: 42 & 48 cmEstimate: € 25/35 -
#401
#190
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant emerald cut van +- 0,90 ct. FSI1. en twee diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant taille émeraude de + - 0,90 ct. FSI1. Et deux baguettes en diamant d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 2200/2400 -
#286
Een verguld houten faldistorium met kussen.
#486
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200/270