Other lots in this auction
-
#124
Een gepolychromeerd beeld van Maria met slang onder haar voet. Met zilveren kroontje.
Une statue polychrome de Marie avec un serpent sous le pied. Avec une couronne en argent.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
Un pied de lampe en cristal coloré.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#460
Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262Goebel & Märklin
“Full speed ahead”. Een groepje van meerkleurig biscuit met houten locomotiefje uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave No. 2157.
À toute vitesse . Groupe en biscuit multicolore avec locomotive en bois de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale n ° 2157.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 90 / 110 -
#120Cartier
Een 18 K geelgouden ring bezet met een in princess geslepen aquamarijn van +- 0,70 ct. In originele doos en met certificaat.
Une bague en or jaune 18 K sertie d'une aigue-marine taille princesse de + - 0,70 ct. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#347
Een lot chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Zes delen. Ed. Historia.- “Liebig Chromo”. Twee delen.
Lot d'albums chromo: - 's Lands Glorie . Six volumes. Ed. Historia. - Liebig Chromo . Deux volumes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698
Een lot van 33 verschillende miniatuur dekseldoosjes van meerkleurig porselein. Allen gemerkt ‘Porcelain Art’ onderaan. Twee montuurtjes los. Bijgevoegd drie verschillende verzilverde pillendoosjes.
Un lot de 33 boîtes à couvercle miniatures en porcelaine multicolore différentes. Toutes marquées Porcelain Art. Deux cadres en vrac. Trois boîtes à pilules plaquées argent différentes ajoutées.No longer availableDim. h: 2 - 5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#586
Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 90 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#157
Theepot van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en dieren in acht lobben op de buik. Houten handvat. Perzië, milieu XXste eeuw. Onderaan gemerkt 84 (840/1000) en makersmerk.
Théière en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec figures et animaux en huit lobes sur le ventre. Manche en bois. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas 84 (840 / 1000) et marque du fabricant.No longer availableDim. H. 13,5 cm - 537 g brutEstimate: € 350 / 400 -
#455
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine avec un décor de jardin bleu sur blanc. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#36
Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
Vase cornet en porcelaine dite Vieux-Bruxelles à bibelots et cordons dorés en haut relief et décor floral peint à la main. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#453
“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
Mère de Dieu de tous ceux qui souffrent . Icône de voyage.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 50 / 60