Similar lots by type
-
#237Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869.AR47
A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#464Julien BalPeriod: 1922 - ....Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.
A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#290‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
"Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#454Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.
'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925. -
#514Gustaaf Wappers‘Portret van een man met baard’, olieverf op doek. Getekend Wappers.
‘Portrait of a man with a beard’, oil on canvas. Signed Wappers. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman. -
#459Manu De Mey‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.
'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back. -
#255‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.
'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#508Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.
'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#155John Roberts & CoEen set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet.S70
A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70.
Other lots in this auction
-
#257Val Saint LambertEen set van 6 gekeurde kristallen wijnglazen, niet gemerkt.
A set of 6 stamped crystal wine glasses, unmarked. -
#10Een paar zilveren oorbellen bezet met twee labo diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of silver earrings set with two lab diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. -
#416Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
A hand-knotted Persian wool carpet. with a flowering tree with birds in the decor. -
#373Catherine Dossogne“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil. -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.15 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct. -
#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#531Royal Albert Bone ChinaEen porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish. -
#317Een verzilverd Chinees vaasje met een decor in hoogreliëf, onderaan gemerkt.
A silver-plated Chinese vase with a high-relief decoration, marked at the bottom. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#516Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.
A vintage woven crib, purchased in 1972. -
#192Unterweissbach“Musicerende jonge dames.” Porseleinen groepje in goede staat. Onderaan gemerkt.
"Young ladies making music." Porcelain group in good condition. Marked at the bottom.

