Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Christus Pantocrator”. Een icoon.

“Christus Pantocrator”. Een icoon.

”Christ Pantocrator”. Une icône.
SKU: 1112180644.
Category: Icoon.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #644
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #102
    Jozef Verswijvel
    Period: 1907 - 1980

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277
    Royal Dux

    Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #283

    Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.

    Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #742

    “Zittend naakt.” Litho. Draagt handtekening binnen de plaat: Rassenfosse 1924.

    ”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.
    No longer available
    Dim. 24 x 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #104
    Victor Marie Picot

    “Nimfen”. Een met de hand ingekleurde gravure in mahoniehouten kader uit de tijd. Londen, 1780.

    ”Nymphes”. Une gravure mise en couleurs à la main dans un cadre en acajou d’époque. Londres, 1780.
    No longer available
    Dim. 56 x 46
    Estimate: € 100 / 120
  • #126

    Een metaal en lederen chaise longue naar het ontwerp van Le Corbusier.

    Une chaise-longue d’après Le Corbusier en métal et cuir.
    No longer available
    Dim. L 167 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #759

    Twee knobbelvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Eén met gerestaureerde rand. XVIIIe eeuw.

    Deux vases nodule en faïence de Delft bleue et blanche. Un vase restauré. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #76

    Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.

    Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #709

    Een reeks van twaalf ingekaderde figuren van een verhalenkalender naar werken van Felix Timmermans.

    Une série de douze figures encadrés d’après un calendrier par Felix Timmermans.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.

    Une armoire à deux portes, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 215 x 160 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #87

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More