Similar lots by type
-
#193“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750 / 800 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#38Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.
Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.No longer availableDim. 9,5 cm Ø 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#107W. De LoosEen gegoten vrouwenbuste. Onderaan gesigneerd.
Un buste féminin moulé. Signé en bas.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#560Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
Une table ronde chinoise sculptée, la tablette décorée d'un décor Pietra Dura sous verre Geisha dans un jardin. Avec quatre chaises assorties.No longer availableDim. Ø: 29 & 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#624“Personages”. Een collage. Op de achterzijde gesigneerd ‘Louis Van Lint 1971’
“Personnages”. Collage. Signé au verso Louis Van Lint 1971.No longer availableDim. 24 x 14 cmEstimate: € 90 / 110 -
#730Twee verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein, beide gemonteerd als lampenvoet.
Deux vases différents en porcelaine chinoise multicolore, tous deux montés comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 & 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#45Een zilveren speld in de vorm van een menorah van Salvador Dali. Gemerkt.
Une épingle en argent en forme de menorah par Salvador Dali. Marquée.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 180 / 220 -
#446Een lage Lodewijk XV muziekstaander, vooraan en achteraan gebeeldhouwd rocaillemotief. Kleine manco’s.
Un porte-musique bas Louis XV, motif de perles de rocaille sculpté à l'avant et à l'arrière. Petits défauts.No longer availableDim. 65 x 65 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#246Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#717Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.
Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 180 / 240


