Similar lots by type
-
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#173Een recent triptiekje met de Madonna met kind en Heiligen, een Russische icoon en “Ecce Homo”, een potloodstudie uit 1925.
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460 -
#193“Moeder Gods van Kazan”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Mère de Dieu de Kazan . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 750 / 800 -
#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
Mère de Dieu . Une icône russe.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 420 / 460 -
#213“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met zilveren riza. Keuren zo goed als onleesbaar.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent. Poinçons pratiquement illisibles.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 650 / 700 -
#223“De Madonna met kind, omringd door diverse Heiligen”. Een Russische icoon. Enkele kleine plekjes bijgewerkt.
La Vierge à l'Enfant entourée de plusieurs saints. Icône russe. Quelques réparations.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 660 / 800
Other lots in this auction
-
#561Een theepot van polychroom Chinees porselein.
Une théière en porcelaine chinoise polychrome.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#167Ercuis, ParisEen verzilverd metalen bestek, als nieuw, 74-delig: 12 kleine en 12 grote messen, 12 grote vorken en 12 grote lepels, 12 gebakvorkjes en 12 koffielepels, een pollepel, een suikertang. Gemerkt.
Couverts en métal argenté, comme neufs, 74 pièces: 12 petits et 12 grands couteaux, 12 grandes fourchettes et 12 grandes cuillères, 12 fourchettes à pâtisserie et 12 cuillères à café, une louche, une pince à sucre. Marquée.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#284“Personages in een romantiserend landschap”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
Personnages dans un paysage romantique . Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een 18 karaats geel gouden ronde geweven ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,5 ct.
Une chaîne tissée ronde en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de ± 3,5 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#339Norbert Ceulemans“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Vier boeken. Pol de Mont. “Modernités. 1880-1898”. Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. “Bruges-la-Morte”. Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie. Ernest Claes. “Leuven O Dagen Schone Dagen”. Ed. Standaard 1958, met gesigneerde opdracht van Ernest Claes. The Studio. “A Record of Art in 1898”. Alle met slijtage.
Quatre livres. Pol de Mont. Modernités. 1880-1898 . Ed. Hilarius, Almelo. Georges Rodenbach. Bruges-la-Morte . Flammarion Paris. Ill. Similigravures Petit & Cie . Ernest Claes. Leuven O Dagen Schone Dagen. Ed. Standard 1958, avec dédicace signée par Ernest Claes. The Studio. A Record of Art in 1898. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#527“Dansend naakt”. Een kunstwerk. Draagt een handtekening in de voet ‘Tienguely(?)’ en gedateerd 1980. Beschadiging.
Dancing Nude . Une oeuvre d'art. Porte une signature au pied Tienguely (?) Et datée 1980. Dommage.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#392Een paar plaasteren zuilen.
Paire de colonnes en plâtre.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#120Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,42 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 1,42 ct.No longer availableDim. 10,84 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#233Een paar cassolettes van marmer en brons, versierd met engelen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre et bronze décorées d'anges et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#557Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150 / 180 -
#476Cassina, ItaliaEen chaise-longue van verchroomd metaal en leder, LC4, naar het ontwerp van Le Corbusier. Slijtage.
Une chaise longue en métal chromé et cuir, LC4, conçue par Le Corbusier. Usures.No longer availableDim. l: 160 cmEstimate: € 250 / 350


