#183“Moeder Gods”. Een Russische icoon.
#203“Christus Pantokrator”. Een Russische icoon met gedreven zilveren riza. Gemerkt: 84 Zolotnik met makersmerk ‘A.A.’ en datum 1830.
Christ Pantokrator . Une icône russe avec riza en argent entraîné. Marqué: 84 Zolotnik avec la marque de fabricant A.A. et la date 1830.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 650 / 700 -
Un récent triptyque avec la Vierge à l'enfant et les saints, une icône russe et Ecce Homo , une étude au crayon de 1925.No longer availableDim. 20 x 23; 21 x 13 & 19 x 15 cmEstimate: € 420 / 460
#216Een gefineerde notenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met zes stoelen en twee buffetkasten met marmeren blad, waarbij één met spiegel en één met opzet met spiegel en glazenkastjes.
Une salle à manger en noyer plaqué composée d'une table avec six chaises et deux buffets en marbre, une avec miroir et une avec miroir et petites vitrines latérales.No longer availableDim. 177 x 170 x 60 en 160 x 140 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#727Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
#618‘Must’ de CartierEen zijden foulard in originele doos.
#240“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Toi et Moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes et de diamants avec un poids combiné de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 4,84 gEstimate: € 550 / 650 -
#332Jaak Van Dijck“Landschap met bomen, getiteld De Poort”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage aux arbres intitulé De Poort. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Emporia Armani Ar-O259Een herenhorloge met lederen band (zeer gedragen).
#625Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Lot de faïence émaillée, composée de plusieurs pots avec et sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50