#1Cortendorf, W-GermanyEen groepje met twee flamingo’s van polychroom porselein. Onderaan gemerkt en met label.
A group of two flamingos made of polychrome porcelain. Marked and labeled at the bottom.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#675Een lot kristallen glazen.
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#445Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.
#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#589Salvador Dali“Toren”. Litho. Gesigneerd en genummerd 17/195 buiten de plaat.
"Tower". Lithograph. Signed and numbered 17/195 outside the plate.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#309Johan Janssens“Lookbollen”, schilderij olieverf op paneel, met afgebeeld 5 lookbollen, gesigneerd onderaan “Joh Janssens”.
#328Houten klokje.
Wooden clock.No longer availableDim. h35cm b23cmEstimate: € 35 / 45 -
#34J. Binard“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Facade view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Salvador Dali“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 200 / 220