Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
Sylvie Alberghs

“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.

"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.
Dim. 71 x 48 cm
SKU: 1412210534.
Categories: Aquarel, Grafiek, Papier.
Auction day: 15 December 2021 19:00
Catalogue #534
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #385

    “Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.
    No longer available
    Dim. 19x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Pjeroo Roobjee

    “De verteller”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 286/390 buiten de plaat.

    Le Narrateur. Une lithographie. Signée et numérotée 286/390 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    “Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #532
    Piet Smolders

    “Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.

    Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.
    No longer available
    Dim. 50 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #186

    “Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.

    Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #390

    “Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.

    Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 11 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35x25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #500
    Hugo Besard
    Period: °1955

    “Terra Sacra 2000”. Gemengde techniek.

    Terra Sacra 2000. Technique mixte.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 & 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #434

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #464
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.

    Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.
    No longer available
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #574
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429

    “Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.

    Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #439

    “Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #442

    “Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.

    Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #452
    Theo Koster
    Period: °1952

    “Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.

    Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560

    “Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    “Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.

    Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.
    No longer available
    Dim. 17 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #379

    “Danseressen”. Gemengde techniek op papier in de stijl van Toulouse Lautrec.

    Danseurs. Technique mixte sur papier dans le goût de Toulouse Lautrec.
    No longer available
    Dim. 65x50cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #91

    Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met kindjes en bloesems in reliëf. Bohemen, zonder merk.

    Un vase décoratif Art nouveau en pâtes molles, décoré d'enfants et de fleurs en relief. Bohême, sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #288

    Picturale schotel met vergulde rand. Porselein. Onderaan gemerkt.

    Plat illustré à bord doré. Porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø:25cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #548

    Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.

    Une paire de canons en fonte comme serre-livres.
    No longer available
    Dim. H:10cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #43

    Een lot van zes moderne kopieën van Griekse iconen. Bijgevoegd een replica van een triptiek.

    Un lot de six exemplaires modernes d'icônes grecques. On y joint une réplique d'un triptyque.
    No longer available
    Dim. 16x20cm - 20x30cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #19
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Oude dame”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.

    Vieille dame. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Non encadré.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #514
    Brosens

    “Zicht op de St. Pauluskerk te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1926.

    Vue de l'église Saint-Paul à Anvers. Huile sur toile. Signée et datée 1926.
    No longer available
    Dim. 46 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #7

    Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.

    Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #95

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #183

    Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.

    Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.
    No longer available
    Dim. 13,5 à 18 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #243

    Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.

    Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17cm e.a.
    Estimate: € 50 / 80
  • #460

    Een houten bedevaartsbeeldje van de Heilige Nilos Stolbenski. Rusland, XIXe eeuw.

    Une statuette de pèlerinage en bois de Saint Nilos Stolbensky. Russie, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More