Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproducties van bekende foto’s, resp. 3 en 2 stuks.

“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproducties van bekende foto’s, resp. 3 en 2 stuks.

“City Lunch - Rockefeller Center” & “Flying black hats”. Reproductions de photos populaires resp. 3 et 2 pièces.
Online only
SKU: 3008170080.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2017 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #140

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #138

    Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.

    Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 200
  • #117

    Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.

    Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #177

    “Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.

    Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #155

    Een Chinese églomisé snuff bottle versierd met geschilderde dames en aan de buitenkant met draak en pauw. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum chinois en églomisé décoré de femmes, d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #136

    Een lot met honderden zichtkaarten van het begin van de XXste eeuw tot de jaren ‘70. Zichten uit Duitsland, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Spanje. Zichtkaarten i.v.m. kunst. Twee dozen met fiches over auto’s tot de jaren tachtig. Ed. Edito-Service 1991. Een doos met prentjes van Franse steden en dorpen.

    Lot de centaines de cartes postales du début du XXe siècle aux années 70. Vues d’Allemagne, des Pays-Bas, de la Suisse, de l’Autriche, de l’Italie, de l’Espagne. Cartes sur les arts. Deux boîtes aux fiches d’information sur des automobiles des années 80. Ed. Edito-Service 1991. Une boîte aux chromos de villes et villages de France.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #149

    Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.

    Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #134

    Een houten paardje, met koper bezet en versierd met belletjes. XIXe eeuw. Oortjes manco.

    Petit cheval en bois incrusté de cuivre et orné de petites cloches. XIXe siècle. Les oreilles manquent.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151

    Glazen plaquette met gems. Gesigneerd.

    Plaquette en verre décorée d’un chamois gravé. Signée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #128

    Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.

    Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #160

    Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chenets en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #165

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #129

    Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.

    Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #147

    Vlaamse Wandtapijten en Tapisseries flamandes. Twee boeken.

    “Vlaamse Wandtapijten” et “Tapisseries flamandes”. Deux livres d’art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #131

    Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.

    Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #124
    Rodania

    Drie verschillende horloges waarvan twee van titanium.

    Trois montres dont deux en titanium.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #130
    Goebel

    “Jongen met accordeon”. Een asbak met een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I.Hummel.

    “Garçon à l’accordéon”. Cendrier à la statuette en porcelaine polychrome par M.I.Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #167

    Een art deco vaas van Booms glas.

    Vase art déco en verre de Boom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #132

    Een jager van polychroom biscuit. Gemerkt in het blauw: Capodimonte. Pijp gebroken.

    Un chasseur en biscuit polychrome. Marque en bleu de Capodimonte. Pipe cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een lot Indische sierdoosjes, een messingen vaasje en een pepermolen

    Lot de boîtes décoratives des Indes et un pot en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #156
    Ceramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van crackleware met een gestileerde bloemenkorf op de buik. Onderaan gemerkt.

    Vase art déco en faïence craquelée décoré d’une corbeille de fleurs sur la panse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 150 / 180

Other lots in this auction

  • #16
    C. Masson

    Beeldje van aardewerk in de vorm van een liggende leeuwin. Gesigneerd.

    Statuette en faïence en forme d’une lionne couchée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #70

    Een reproductie van een schilderij met een Engelse jachtscène.

    Reproduction d’une tableau représentant une scène de chasse anglaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 65 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #150

    Een paar lampenvoeten van zwart kunststof met een beeltenis van een koppel en een jonge vrouw met ganzen.

    Deux pieds de lampe en plastique noir représentant un couple et une jeune femme avec des oies.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 140 / 200
  • #82

    Drie zichten op Bougainville. Aquarel op papier. Eén gemonogrammeerd M. P.

    Trois vues de Bougainville. Aquarelle sur papier. Une monogrammée M.P.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 33 & 21 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #66
    Michel Depypere

    “Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #38

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een plateautje van ‘Alencia W. R.’ en een asbak van ‘Moët & Chandon’.

    Lot de métal argenté comprenant un seau à champagne, un plat de “Alencia W.R. et un cendrier de Moët et Chandon.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #148

    “De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.

    “Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #171

    Een vaas, een siermandje en een karaf van kristal. Verschillende merken.

    Un vase, un panier et une carafe en cristal. Différentes marques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #154

    Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.

    Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. H 73 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #115

    Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.

    Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.

    “The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only veiling van 27 September 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 18.00 op 27 september. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More