Similar lots by type
-
#334
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.
“Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 58 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#802
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200/300 -
#789
“Au lac Siljan”. Een ets. Gemonogrammeerd F.T. en gedateerd 1874 binnen de plaat.
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#242Roland De Winter
“Zittende vrouw”. Een zeefdruk uit de reeks “De dans der uren”. Gesigneerd en genummerd X/50.
“Femme assise”. Une sérigraphie venant de la série “La danse des heures”. Signée et numérotée X/50.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#454Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#72Serge Creuz
“Bloesems”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 136/170 buiten de plaat.
”Floraisons”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 136/170 hors planche.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#29
“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#204Salvador Dali
“The emerald table”. Een zeefdruk op zijde. Gesigneerd in de plaat, genummerd 1268/2000. Met certificaat.
“The emerald table”. Une sérigraphie sur soie. Signée dans la planche, numérotée 1268/2000. Avec certificat.No longer availableDim. 75 x 75 cmEstimate: € 320/380 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881
“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#519Filip Staes
“Urban chaos”. Een reeks van negen etsen. Genummerd op vier exemplaren en gedateerd ‘94.
“Chaos urbain”. Une série de neuf eaux-fortes. Quatre pièces numérotées et datées ‘94.No longer availableDim. 23 x 15,5 cmEstimate: € 90/120 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Etude de patronne”. Een ets. Gemonorameerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
”Etude de patronne”. Une eau-forte. Porte un monogramme dans la planche et une signature hors planche.No longer availableDim. 7,5 x 6 cmEstimate: € 30/40 -
#432Leo Ferre
“Les artistes”. Een map met daarin de teksten van het gelijknamige nummer, samen met zes gesigneerde lithografieën van Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz en Jef Van Tuerenhout. Het geheel genummerd 2/150.
”Les artistes”. une farde contenant des textes en relation avec la chanson du même nom, ensemble avec six lithographies de Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz et Jef Van Tuerenhout. L’ensemble est numéroté 2/150.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#344
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#392
“De vogels der Nederland”. Herman Schlegel. Drie uitgaven met ingekleurde litho’s van vogels. Dertien prenten werden ingekaderd. Eind XIXe eeuw.
“Les oiseaux des pays Bas”. Herman Schlegel. Trois éditions contenant des lithographies d’oiseaux. Treize images sont encadrées. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kasteel Kleidal, Aartselaar”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
”Kasteel Kleidal. Aartselaar.” Une eau-forte. Signée et numérotée 5/50 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een lot van vijf grafische werken:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Damesportret”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)
Un lot de cinq oeuvres graphiques:- “Ex Libris - Herzog Géza”. Stanislav Kulhanek. (13,5 x 9,5 cm)- “1932”. Joris Minne (13 x 10 cm)- “Brunette”. Henri Thomas (30 x 24 cm)- “Portrait de dame”. H. Buisseret (23,5 x 17 cm)- “Tango n1 1990”. Meysmans. (13 x 11 cm)No longer availableEstimate: € 50/60 -
#522Tumarkin
“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#682
Een reeks van zes etsen, waaronder Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, ...
Un lot de six eaux-fortes, par Hendrickx, De Bolle, Toussaint, Mara, etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#449Joseph DelfossePeriod: 1888 - 1970
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Paysage”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 26x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#444
“De veehoeder”. Een vroeg XIXe eeuwse gravure.
“Le gardien de troupeau”. Une gravure, début XIXième siècle.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#339Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#132Walter Sauer
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd ‘12’ en gedateerd 1920 buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une lithographie. Signée et numérotée ‘12’ et daté 1920 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#766
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et une tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180/220 -
#479Pablo
“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Een Afrikaans voorouderbeeld van terracotta. Yoruba, Nigeria.
Une statue d’ancêtre africaine en terre cuite. Yoruba, Niger.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#96
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#61
Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk rond de albasten wijzerplaat.
Horloge oeil-de-boeuf en bois noirci décorée d’incrustation autour du cadran.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 60/100 -
#289John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#442F. Vercrocke
“Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition sous-marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#645
Een lederen fauteuil. Slijtage.
Un fauteuil en cuir. Usure.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#284Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“IJsvermaak op een vijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Plaisirs d’hiver sur un étang gelé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#84
“Geanimeerd herberginterieur”. Olieverf op doek. Vlaamse school.
”Scène d’un intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Ecole Flamande.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 200/280 -
#581
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenen op gele fond en personages in cartouches. De handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor famille-rose de pivoines sur fond jaune et personnages en cartouches. Les anses en forme de têtes de cerfs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850/950