Similar lots by type
-
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#710
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#768
Chinese cachepot van wit marmer.
Cache-pot chinois en marbre blanc.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 60/100 -
#660
Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250/400 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#131
Een olifant van gesculpteerd beige marmer.
Un éléphant en marbre beige sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#223
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890
“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750/1000 -
#658
“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40/60 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160/180 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200
Other lots in this auction
-
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#4
Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#453
Een paar buikvaasjes van Kutaniporselein. Japan, XIXe eeuw.
Deux vases pansus en porcelaine Kutani. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 252 x 308 cmEstimate: € 60/100 -
#642
Een eikenhouten vaatkast met onderaan twee paneeldeuren en in het midden twee laden.
Un vaisselier à deux portes et à deux tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 162 x 106 x 32 cmEstimate: € 180/240 -
#412
Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.
Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#21
“Icecream car en horlogemaker”. Twee aardewerken beelden. Japans werk.
“Voiture de glace et horlogier”. Deux sculptures en faïence. Travail japonais.No longer availableDim. 30 x 20 cm 20 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#195
Een 18 karaats wit gouden herenring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Bague homme en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 12,47 gEstimate: € 900/1100 -
#194
“Oude man met kinderen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening ‘J. Bosboom’.
“Vieillard et enfants”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature J. Bosboom.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 500/700 -
#408
Een lot van zes oude fotocamera’s. Gevaert, Kodak & Rodenstock.
Lot de caméras anciens. Gevaert, Kodak et Rodenstock.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#490Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#738
Twee paar appliques, waarbij één paar van verzilverd messing in Lodewijk XV-stijl.
Deux paires d’appliques, dont une paire en laiton style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50