#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#388Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
An Aztec mask sculpted from obsidian. Origin, Teotihuacan.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#401Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.No longer availableDim. 26,5 & 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
A group of sculpted jade with a bird in a flowering bush. With wooden base and original packaging. Chinese work.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 200 / 250
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#233Een houten vitrinekastje met de Heilige Maagd Maria en kindje Jezus. Ca. 1900.
A wooden display cabinet with the Virgin Mary and baby Jesus. Approx. 1900.No longer availableDim. h 47 x b 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#342“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass.No longer availableDim. 21,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#641“Emberiza Citrinella”. Een set van twee opgezette geelgorsen, zangvogeltjes op een tak onder een glazen stolp. Taxidermie.
"Emberiza Citrinella". A set of two mounted yellowhammers, songbirds on a branch under a glass dome. Taxidermy.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80