#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#637Bulldog van composiet.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#590Lantaarn van brons en glas.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#623Gemberpot versierd met vogels.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#233Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70 / 100
#699Riebaut“Belgische zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XVIIe eeuw.
#212K. Fenser (?)“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#739Een lot van dertien ingelijste kantwerkjes.
Un lot de treize oeuvres en dentelle encadrées.No longer availableEstimate: € 65 / 100 -
#486Een gesculpteerde kamferhouten koffer. Indonesië. Gedecoreerd met figuren, vogels en draken.
Un coffre à camphre sculpté. Indonésie. Décoration de dragons, oiseaux et figures.No longer availableDim. 93 x 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506GoumEen groot wollen bidkleed met mirhab en zuilen. Handgeknoopt.
Un tapis de prière avec des colonnes et mirhab, noué main.No longer availableDim. 242 x 163 cmEstimate: € 300 / 400 -
#183Jachthoorn van gesculpteerd ivoor versierd met een everzwijnen-en een hertenjacht, met bladmotieven en een wolvenkop. Duits werk, XIXde eeuw.
Une cor de chasse en ivoire sculpté, décoration de chasse aux sangliers et chasse aux cerfs, feuillage et tête de loup. Oeuvre allemande, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#272Raoul WielmaeckerPeriod: 1887-1973“Weidelandschap met molen.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1930.
"Vue sur la lande au moulin". Huile sur board. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 53 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
Un grand lot d'objets divers en métal argenté, dont des plats, une chocolatière, argenterie d'hôtel, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120