Other lots by Gielen
-
#702Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#161Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#64Albert Zamarra
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#439
Een siervaasje van wit biscuit met koperen monturen en een reliëfdecor van een schapenhoedster en een waterdraagster. Onderaan gemerkt.
Un petit vase de décoration en biscuit blanc, montures en cuivre, décor de bergère et une porteuse d’eau. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#172Jean HodruPeriod: 1870 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#449
“The Beatles solo”. Vier delen in stofhoes. Ed. Librero, 2013.
”The Beatles solo”. Quatre volumes, couvertures en tissu. Ed. Librero, 2013.No longer availableEstimate: € 42 / 48 -
#592Utagawa Hiroshige
“Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.
”La rivière Okitsu.” Une pièce de la série de 38 de Tokaido. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 500 / 800 -
#413
Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#230
Een 18 karaats geel gouden geweven ketting.
Une chaîne en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 14,88 gEstimate: € 350 / 450 -
#115
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#537
Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Une petite carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 178 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 300