#86
Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#65
Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#153Lladro
Een lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#211
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#197
Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#184
Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#145
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#20
Een lot Aziatisch porselein, gemengde stijlen, bestaande uit 2 vaasjes, waarvan 1 Satsuma gemerkt en 2 dekselpotjes in blauw-wit.
A lot of Asian porcelain, mixed styles, consisting of 2 vases, including 1 marked Satsuma, and 2 blue and white lidded pots.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21cmEstimate: € 40 / 60 -
#121
Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#196
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10