#60Een lot van 2 vintage meerkleurig glaspasta bekervaasjes.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#91Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#192Een gevarieerd lot van 9 strips.
A mixed lot of 9 comics.No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 50 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#33Een Samovar met veelkleurige bloemen.
A samovar with multicolored flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#92Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60